Bartosz Gelner potwierdził, że nadal spotyka się z Magdaleną Cielecką? "Jak krążymy po mieście, to tu wpadamy"

Bartosz Gelner był bohaterem reportażu "Światła na..." - cyklu emitowanego w "Dzień dobry TVN". Młody aktor zasugerował, że pomimo doniesień o rozstaniu nadal spotyka się z Cielecką. Wspomniał o wspólnych rytuałach z "tajemniczą Magdą".

W "Dzień dobry TVN" pojawił się materiał filmowy o Bartoszu Gelnerze - młodym aktorze, który od dwóch lat widziany jest u boku Magdaleny Cieleckiej. W zeszłym roku media obiegła plotka o rozstaniu pary. Potwierdził ją informator z bliskiego otoczenia grających razem w warszawskim Nowym Teatrze artystów. Wspólne wycieczki rowerowe i słowa Gelnera w najnowszym reportażu z cyklu "Światła na..." prawdopodobnie świadczą jednak o tym, że kochankowie nadal mają się ku sobie. 

Zobacz wideo Te twarze znamy nie od dziś, ale któraś z nich pojawia się najczęściej w komediach o miłości! Macie swój typ?

Bartosz Gelner o "koleżance". Miał na myśli Cielecką?

Aktor w materiale reporterskim "Dzień dobry TVN" wystąpił razem ze swoim przyjacielem, Krzysztofem Stelmachem, który skomentował ciekawość świata i otwartość popularnego kolegi na poznawanie ludzi.

Jest bardzo otwartą osobą, to trzeba mu przyznać. Potrafi zawierać nowe znajomości, ot tak - słyszymy w wywiadzie.
Z kobietami czy z mężczyznami? - dopytywała dziennikarka.
Z kobietami to chyba nie... - zawahał się Krzysztof, patrząc porozumiewawczo na Bartosza.

Do dyskusji włączył się wówczas sam Gelner.

Z kobietami to nie mogę. Sami koledzy - wtrącił ze śmiechem.
Jest tutaj taka jedna koleżanka Bartka, która pilnuje, by nie zawierał zbyt dużo znajomości kobiecych - wytłumaczył Stelmach.

Czyżby wspomnianą "koleżanką" była Magdalena Cielecka? To przypuszczenie potwierdzać mogą inne słowa aktora, które padły przed kamerami TVN. Bartosz zdradził, jak spędza wolny czas z niejaką Magdą.

Jak z Magdą krążymy po mieście na rowerach, to mamy taki system, że tu wpadamy - powiedział, prezentując jedną z knajp na ul. Marszałkowskiej w Warszawie.

Bartosz GelnerBartosz Gelner screen TVN

Historia relacji Gelnera i Cieleckiej

Pierwsze doniesienia o związku Magdaleny Cieleckiej i młodszego od niej o 16 lat Gelnera pojawiły się w mediach na początku 2019 roku. Kilkanaście miesięcy później "zaniepokojeni" fotoreporterzy zauważyli, że aktorka pojawiła się na gali Orłów bez ukochanego, a plotki o rozstaniu potwierdził informator z bliskiego otoczenia pary. 

Magda i Bartosz nie są już razem. Przestali się dogadywać. Teraz oboje są sami - zdradziło wówczas źródło tygodnika "Na żywo".

Czarne chmury nad relacją artystów zawisły jedynie na kilka tygodni, bowiem pandemia miała znów zbliżyć ich do siebie. 

Magda i Bartek tworzą typowy włoski związek, w którym namiętność przeplata się z kłótniami. Oboje mają ostry temperament, więc tam cały czas iskrzy. Kochają się, za chwilę rozstają, a i tak do siebie wracają. Wspólne spędzanie izolacji mocno ich zbliżyło i dało namiastkę zwyczajnego związku. Oglądają filmy, spacerują - jak każda inna para - twierdził informator Wirtualnej Polski.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.