Magdalena Cielecka u Wojewódzkiego o ślubnych planach. "Mnie się nie bierze nawet pod uwagę". Wspomniała też o zaręczynach

W najnowszym odcinku show Kuby Wojewódzkiego pojawili się Magdalena Cielecka i Mariusz Pudzianowski. Aktorka pierwszy raz od dawna wypowiedziała się na temat swojego związku. Wspomniała o pierścionku zaręczynowym.

Na antenie TVN widzowie mogą oglądać kolejny sezon "Chyłki". W kontrowersyjną prawniczkę w serialu wciela się Magdalena Cielecka. Serial cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, podobnie jak aktorka, grająca w nim główną rolę. Nic więc dziwnego, że podczas promocji najnowszej serii aktorka zahaczyła o kanapę Kuby Wojewódzkiego.

Magdalena Cielecka u Kuby Wojewódzkiego

Magdalena Cielecka od dłuższego czasu spotyka się z Bartoszem Gelnerem, jednak rzadko mówi publicznie na temat ich relacji. W programie przyznała, że mało kto z jej znajomych podejrzewa ją o ślubne plany. 

Mnie nikt nie pyta o takie rzeczy [o zaręczyny. przyp. red] przy trzydziestce, czy nawet czterdziestce. Może ja sprawiam takie wrażenie, albo uosabiam tego rodzaju kobiecość, że mnie się w ogóle nie bierze pod uwagę, że ja stanę na ślubnym kobiercu. (...) Ani rodzina mnie specjalnie o to nie naciskała, ani znajomi, ani przyjaciele... - skomentowała aktorka. 

Mimo że aktorka nie myśli o ślubie, ma już kilka pierścionków i jak sama przyznaje, uważa je za zaręczynowe.

Z pierścionkami przychodzi bardzo często, ale one są wszystkie zaręczynowe. Ja to tak traktuje, że są zaręczynowe. Każdy pierścionek jest w pewien sposób emanacją emocji, jakimś komunikatem - dodała. 

Czyżby Magdalena Cielecka chciała nam coś zakomunikować?

Warto wspomnieć również, że aktorka miała na sobie przypinkę z logiem Strajku Kobiet. 

Magdalena CieleckaMagdalena Cielecka screen player.pl

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Zobacz wideo Nie tylko głośna kłótnia z Majdanami, czyli Kuba Wojewódzki kontra inne gwiazdy

ZOBACZ TEŻ: Barbara Kurdej-Szatan porównana do Krystyny Jandy u Wojewódzkiego. "Zmieniła się władza". Na koniec zaśpiewała z siostrą

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.