Nitrozyniak z Team X o sprawie Natsu. "Nie wiem, w jakim stanie życiowym była te cztery lata temu"

Sergiusz "Nitrozyniak" Górski z Team X skomentował sprawę z nielegalnie publikowanymi filmikami Natsu sprzed lat. Influencer sam nie do końca wiedział, po której stronie się ustawić, ostatecznie trzyma jednak stronę koleżanki.

Wczorajsze media obiegła informacja o przeszłości youtuberki Natalii "Natsu" Karczmarczyk, która lata temu miała być bohaterką kamerek erotycznych w internecie. Sprawę skomentował jej kolega z Team X - Sergiusz "Nitrozyniak" Górski.

Zobacz wideo Nitrozyniak z Team X komentuje sprawę Natsu.

Natalia Karczmarczyk - NatsuKim jest Natsu? Ile lat ma sławna gwiazda Youtube, Instagrama i TikToka?

Nitrozyniak z Team X komentuje sprawę z Natsu

Od kiedy do sieci przedostały się nagrania youtuberki, wielu z komentatorów ustawia się w mało przekonującym świetle stróżów moralności, którzy za wszelką cenę chcą zawstydzić influencerkę. Wsparcie ze strony jej kolegi po fachu, Sergiusza Górskiego, również pozostawia lekki niedosyt. Choć młody mężczyzna z jednej strony przyznał, że praca na kamerkach erotycznych nikogo nie krzywdzi, to chwilę wcześniej wprost nazwał przeszłość Natsu czymś "dziwnym". 

Tak świat wygląda, to jest osobna para kaloszy, nie zapominajmy, że dla wielu nastolatek, kobiet, mężczyzn idolkami były Marta Linkiewicz, Paris Hilton czy Kim Kardashian i one też zaczęły karierę z "wysokiego C". Dziwić mnie to nie dziwi, że "jakaś" osoba "jakoś" tam znana ma tam "jakąś" przeszłość. (...) Ale to konkretnie mnie dziwi, że akurat Natsu jest tą osobą. Jest to dziwne. (…)

Górski przyznał, że jeszcze cztery lata temu nie znał Natsu i nie wie, w jakim momencie życiowym wówczas była. Zaznaczył jednak, że dziewczyna teraz jest "w porządku". 

Nie wiem, w jakim "state'cie" życiowym była te cztery lata temu, nie wiem, jaka była kiedyś, ale mogę wam powiedzieć, że teraz jest w porządku. (…) Nikogo się nie krzywdzi, że ktoś w taki sposób pracuje. (...) Podejrzewam, że gdybym jej nie znał, to bym się bardziej szorstko wypowiadał.

Koko Figura, Katarzyna FiguraCórka Figury wraca z matury. Burza loków Koko imponująca, ale stylizacja szokująca

Uczulamy, że każda osoba, która udostępnia dalej nagrania Natsu sprzed lat popełnia przestępstwo i może ponieść konsekwencje karne. Udostępnianie filmików bez zgody osoby, która się na nich znajduje, jest przemocą seksualną. 

Więcej o: