15 lat temu "Buttons" rozgrzało imprezy. Jak dziś wyglądają Pussycat Dolls? Nie tylko Nicole pokochała zabiegi medycyny estetycznej

The Pussycat Dolls były niegdyś najpopularniejszym girlsbandem na świecie. Panie wydały wiele singli, które okazały się prawdziwymi hitami. Jeden z nich kończy właśnie 15 lat. Jak wyglądają dziś artystki?

The Pussycat Dolls próbowały wrócić na szczyty list przebojów w 2019 roku. Na chwilę się udało - singiel "React" przypadł go gustu fanom na całym świecie. Ci liczyli jednak, że panie wydadzą płytę. Niestety, mocno musieli się zawieść, bo każda z artystek poszła w inną stronę, a ostatnio nawet pojawiły się informacje, że Nicole Scherzinger po raz kolejny rozpoczyna solową karierę (oby tym razem się udało, ma naprawdę świetny głos!). W radiu nadal często możemy słyszeć utwory wokalistek z przeszłości. "Buttons" kończy właśnie 15 lat, dlatego postanowiliśmy sprawdzić, co robią dziś jego wykonawczynie.

Zobacz wideo Co łączy Kylie Minogue, Nicole Kidman i Margot Robbie?

15 lat temu Pussycat Dolls wydały "Buttons". Co u nich słychać? 

Liderka zespołu, Nicole Scherzniger, nadal jest najbardziej rozpoznawalną gwiazdą The Pussycat Dolls. Amerykańska piękność jest obdarzona niesamowitym głosem, w związku z czym krytycy muzyczni bardzo ubolewają, że nie potrafi się wybić i wyprodukować godnego uwagi singla. Gwiazda nie przejmuje się jednak krytycznymi opiniami i spełnia się jako wokalistka. Przez wiele lat była jurorką brytyjskiego "X Factora" - to tam na planie poznała aktualnego partnera, Thoma Evansa. Para chwali się w sieci wspólnymi zdjęciami i treningami. Są bardzo wysportowani.

Gwiazdy, które przesadziły z operacjami plastycznymiPamela Anderson ledwie przypomina samą siebie, a usta Scherzinger są gigantyczne. Te gwiazdy to ofiary zabiegów upiększających

Zdecydowanie bardziej zapomniane są pozostałe członkinie girlsbandu. Nie znaczy to jednak, że usunęły się w cień i żyją z dala od medialnego świata. Każda z pań prowadzi bardzo aktywne profile na Instagramie. Naszej uwadze umknął fakt, że Jessica Sutta jest w ciąży. Sześć dni temu chwaliła się efektami specjalnej sesji zdjęciowej.

 

Rodzinnemu życiu poświęciły się także Kimberly Wyatt oraz Carmit Blacher. Pierwsza z pań ma dwie córki, druga jedną.

 

Sportową pasję Nicole podziela również Ashley Roberts. Na jej instagramowym profilu przeważają zdjęcia z treningów. Piękna blondynka chętnie chwali się szczupłą sylwetką i wyrzeźbionym brzuchem. Łatwo można także dostrzec, że majstrowała nieco przy wyglądzie swojej twarzy.

Wróćmy zatem wspomnieniami do 2006 roku. Warto dodać, że w zespole śpiewała wówczas jeszcze Melody Thornton. Artystka nie zdecydowała się występować z dziewczynami ponownie w 2019 roku, ponieważ nadal żywiła urazę do liderki formacji. Gwiazda zazdrościła bowiem Nicole wokalu i była wściekła, że to ona stale stoi na czele i tylko ją słychać oraz widać na scenie.

 
Więcej o: