Małgorzata Socha z synkiem bawi się na plaży. "Mój mały sportowiec". Fotki piękne, a maluch nieźle wyrósł

Małgorzata Socha od czasu wypoczynku na Teneryfie chętnie dzieli się zdjęciami ze swojego życia rodzinnego. Choć większość z obserwatorów wydaje się być tym faktem zachwycona, to nie brakuje uszczypliwych komentarzy.

Pod koniec marca 40-letnia Małgorzata Socha wybrała się z mężem i dziećmi na dłuższy wypoczynek na Teneryfie, ku początkowej trwodze części z jej obserwatorów. Aktorka od czasu wakacji ochoczo dzieli się fragmentami życia rodzinnego, publikując zdjęcia ze swoimi dziećmi.

Zobacz wideo Małgorzata Socha: Był taki moment, że zastanawiałam się nad zmianą zawodu

Małgorzata Socha biega z dziećmi po plaży na Teneryfie

Od czasu wypoczynku na Teneryfie, gwiazda "Przyjaciółek" chętnie pokazuje na Instagramie, w jaki sposób spędza wolny czas ze swoimi dziećmi. W ostatnim czasie wrzuciła zdjęcia, na których razem z pociechami składa telefony z papieru, wspina się po górach, gotuje smaczne potrawy czy beztrosko bawi się na plaży.

 

Aktorka "Przyjaciółek" jest niewątpliwie jedną z ulubienic publiczności polskiego show-biznesu. Nic zatem dziwnego, że kiedy wypoczywa na należącej do Hiszpanii wyspie, większość z komentatorów nazywa ją świetną mamą i zalewa szeregiem komplementów. 

Uwielbiam panią, pani Małgosiu. Jest pani we wszystkim taka naturalna, a zarazem piękna, w dodatku mama na medal!!! 
Piękne zdjęcie. Bez ściemy... Samo życie! Piękne i nieidealne.
Pięknie, a jakie widoki się odbijają w oknach! Miłego dnia.
 
 

Socha, chroniąc prywatność swoich dzieci, zazwyczaj pokazuje je jedynie od tyłu. 

 
 

Przypominamy, że Małgorzata Socha jest żoną inżyniera Krzysztofa Wiśniewskiego, z którym wspólnie wychowuje troje dzieci: córki Zofię (ur. 2013) i Barbarę (ur. 2017) oraz syna Stanisława (ur. 2018). Podoba wam się w jaki sposób organizuje czas dzieciom na wakacjach?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.