Małgorzata Socha na wakacjach. Nie wszystkim to się podoba: My, pracownicy ochrony zdrowia, przynajmniej sobie popatrzymy

Małgorzata Socha opuściła Polskę i poleciała naładować baterie. Aktorka odpoczywa właśnie na Wyspach Kanaryjskich, a jej wyjazd nie wszystkim się spodobał. W komentarzach internauci zwrócili uwagę na to, że trwa pandemia.

Pandemia koronawirusa trwa już ponad rok. Niemalże z dnia na dzień straciliśmy możliwość wyjścia na siłownię, do kina, restauracji czy wyjazdu na wakacje. Co prawda są kierunki, w które przy zachowaniu ostrożności i formalności, można pojechać lub polecieć, ale spora część osób zrezygnowała na razie z wyjazdów. Celebryci jednak chętnie podróżują.

Zobacz wideo Małgorzata Socha o pokazywaniu życia prywatnego na Instagramie

Małgorzata Socha na wakacjach

Dotąd najczęściej wybieranymi przez gwiazdy kierunkami w pandemii były: Zanzibar, Meksyk, Dominikana i Malediwy. Wygląda na to, że teraz inne miejsca zyskują na popularności. Niedawno Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki odpoczywali w Egipcie, z kolei Małgorzata Socha wybrała się na Teneryfę. Aktorka chętnie relacjonuje swój wyjazd i publikuje w sieci zdjęcia z wypadu.

Czas naładować baterie. Chociaż patrząc na to, jak intensywny jest plan zwiedzania, chyba jednak rozładować do końca - napisała aktorka przy jednym ze zdjęć.

Małgorzata Socha, tak jak wielu celebrytów, którzy zdecydowali się na zagraniczny wyjazd, została skrytykowana. Internauci wytknęli jej, że wyjechała na urlop w czasie pandemii i jeszcze się tym chwali w sieci.

Nie boi się pani Covida?
Super, ale trochę to dziwne, że Polsce lockdown, a gwiazdy byczą się na wakacjach i one "mogą".
To jest ta pandemia czy nie? Bo widzę, że celebrytów zaczyna nie dotyczyć.
My, pracownicy ochrony zdrowia, prosimy o jak najwięcej zdjęć, przynajmniej sobie popatrzymy - czytamy na profilu aktorki.

Choć gwiazdy chętnie podróżują mimo pandemii, polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych wyjazdy zagraniczne odradza. "W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną MSZ apeluje o unikanie podróży zagranicznych, które nie są konieczne" - czytamy w komunikacie. Więcej informacji znajdziecie na rządowej stronie >>> TUTAJ.

A Wy, co sądzicie o zagranicznych podróżach w czasie pandemii?

 

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.