Magda Gessler pozuje z Małgorzatą Sochą. Fani oczarowani: Jakim cudem wyglądasz na 30 lat? Odpowiedziała

Magda Gessler słyszała z ust fanów już niejeden komplement. Tym razem internauta spytał, "jakim cudem wygląda na 30 lat". Ucieszona tą opinią gwiazda TVN pośpieszyła innym kobietom z pomocą. Zdradziła im sekret młodego wyglądu.

Magda Gessler może liczyć na internautów, którzy chętnie ją komplementują. Tym razem jeden z fanów restauratorki napisał, wygląda na 30 lat i zapytał, jak udaje jej się zachować młody wygląd. Prowadząca "Kuchennych rewolucji" odpowiedziała i zdradziła sekret dobrej formy.

Magda GesslerMagda Gessler pokazała mamę: Mami, brak mi Ciebie, moja piękna

Magda Gessler zdradza sekret młodego wyglądu

Na instagramowym profilu najpopularniejszej w Polsce kucharki pojawiło się wspólne zdjęcie z Małgorzatą Sochą. Internauci nie przeszli obok tego obrazka obojętnie. Prawili komplementy nie tylko aktorce, ale również prowadzącej "Kuchennych rewolucji". Jeden komentarz, w którym fan zapytał gwiazdę o sposób na młody wygląd, przykuł szczególną uwagę pozostałych użytkowników mediów społecznościowych, ponieważ doczekał się odpowiedzi Magdy. 

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska pokazała dzieci. Antonina i Jędrzej naprawdę wyrośli

Madziu, zdradź sekret, proszę. Jakim cudem wyglądasz na 30 lat? - brzmi pytanie sympatyka Gessler. 
 

Restauratorka ujawniła swoją receptę na wieczną młodość.

Bo mam miłość i pasje do świata, i ciągle jestem bardzo ciekawa ludzi - odpowiedziała. 

To nie koniec prozdrowotnych porad gwiazdy. W innym poście Gessler przestrzega fanów przed używkami i paleniem papierosów. Nałóg zabrał jej ukochaną mamę. 

Mimo że nawet ja z papierosem wyglądam ciekawie, nigdy nie paliłam i nie będę palić. Mama wypaliła za mnie wszystkie papierosy świata i przez to ją straciłam - wyznała Magda.

Porady celebrytki są uniwersalne, a często jednak trudne do zrealizowania. Spróbujecie się do nich zastosować?

Zobacz wideo Magda Gessler strofuje córkę. Lara nie pozwala jej się zbliżać do wnuczki?

Zobacz także: Magda Gessler zachwyca się córką i wnuczką. Tak pięknego portretu Neny w sieci jeszcze nie było. "Cały tatuś"

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!