Magda Gessler zachwyca się córką i wnuczką. Tak pięknego portretu Neny w sieci jeszcze nie było. "Cały tatuś"

Magda Gessler opublikowała nowe zdjęcie. Portret przedstawia "miłości jej życia" - Larę oraz Nenę. Internauci nie szczędzą komplementów.

Magda Gessler przyzwyczaiła już swoich fanów, że dzieli się z nimi swoją prywatnością, co rusz udostępniając w sieci zdjęcia ukochanego, dzieci czy w ostatnim czasie nawet wnuczki. We wtorek wrzuciła na Instagram piękny portret Lary z Neną. Internauci typują, do kogo podobna jest dziewczynka.

Zobacz wideo Magda Gessler: Nie jestem żadną babcią! Wszystkiemu winna jest Lara. „Dyktatorka”

Magda Gessler zachwyca się córką i wnuczką. Tak pięknego zdjęcia Neny w sieci jeszcze nie było

Magda Gessler zaskoczyła ostatnio wszystkich, dając do zrozumienia, że bardzo rzadko widuje wnuczkę, ponieważ do dziecka nie dopuszcza jej Lara. Oczywiście wszystko ma swoje uzasadnienie - restauratorka pracuję niemalże bez przerwy, spotykając na planach zdjęciowych mnóstwo osób, a młoda mama boi się, by jej maleństwo nie zakaziło się koronawirusem. Na szczęście od czasu do czasu paniom uda się spotkać w trzyosobowym gronie.

Prawdziwe miłości mojego życia. Słodyczy moje! - napisała podekscytowana gwiazda.
 

Fani restauratorki z prędkością światła ruszyli, by komentować piękny portret. Niektórzy pokusili się o ocenę, do kogo podobna jest niespełna pięciomiesięczna Nena.

Prześliczny dziubuś! Oczka jak z obrazka. Można malować!
Podobna do taty.
Jaka ona jest słodziutka!

Magda GesslerDo sieci trafił cennik TVN. Magda Gessler już nie przynosi największych zysków. Jest nowy lider

Zachwyt nad dzieckiem Lary wyraziła także Joanna Przetakiewicz.

Co to za buzia aniołka cudna!

Ojcem Neny jest drugi mąż Lary Gessler, Piotr Szeląg - prawnik i właściciel jednej z warszawskich kancelarii. Związek z córką słynnej restauratorki sformalizował po roku znajomości - pierwszy raz oficjalnie zaprezentowali się jako para na charytatywnym Balu TVN-u we wrześniu 2019 roku.