Henry Cavill nie jest już do wzięcia! Został przyłapany z nową dziewczyną. Sprawdziliśmy, kim jest tajemnicza blondynka

Henry Cavill - wcielający się w serialowego Wiedźmina - ma dziewczynę. Wiemy już, kim jest i czym zajmuje się tajemnicza kobieta, z którą został przyłapany na romantycznym spacerze. Jej Instagram sporo o niej mówi.

Henry Cavill, który zasłynął na całym świecie dzięki rolom Supermana i Wiedźmina, nie jest już singlem. Paparazzo przyłapał go na spacerze po ulicach Londynu z piękną, tajemniczą blondynka. Zakochani trzymali się za ręce i głęboko spoglądali sobie w oczy. Do tej pory nie wiadomo było, kim jest wybranka Cavilla. Teraz jednak wszystko stało się jasne. Serce aktora wcielającego się w Geralta z Rivii skradła Kanadyjka Danielle Beausoleil. Wiemy, czym zajmuje się kobieta. Zajrzeliśmy też na jej instagramowe konto. 

Henry Cavill nie jest już singlem. Kim jest jego nowa dziewczyna?

Henry Cavill nie lubi chwalić się swoją prywatnością. I choć aktor jest aktywny na Instagramie i chętnie pokazuje zdjęcia z domu czy siłowni oraz nagrania z treningów (nie brakuje też kadrów z jego uroczym psem), to jednak gwiazdor nie mówi wiele o sobie. I tak Cavill dotąd nie afiszował się z nowym związkiem. Prawda o jego życiu uczuciowym wyszła jednak na jaw przez zdjęcia paparazzo, na których widać aktora z piękną blondynką. Już wiadomo, kim jest tajemnicza wybranka serialowego Wiedźmina. To Danielle Beausoleil. Jak podaje "Daily Mail" Kanadyjka jest naukowcem - zajmuje się badaniem i ochroną środowiska. Oprócz tego kobieta interesuje się poezją i sama pisze wiersze. 

Henry Cavill i Danielle BeausoleilHenry Cavill i Danielle Beausoleil SplashNews.com/East News

To jednak niejedyne zainteresowania Danielle. Beausoleil uwielbia podróże i jest fanką fitnessu. Z tą ostatnią pasją przez jakiś czas wiązała nawet przyszłość, bo była modelką fitness. I choć Kanadyjka nie zajmuje się już modelingiem, to jednak nadal cieszy się wyrzeźbioną sylwetką i imponującą muskulaturą. Zdjęcia, na których chwali się idealnie płaskim brzuchem i sporym bicepsem, możemy zobaczyć na jej Instagramie. Czyżby więc aktor poznał piękność właśnie na siłowni? 

Henry Cavill i jego życie uczuciowe

Henry Cavill ma za sobą kilka związków. Aktor dotąd najczęściej spotykał się aktorkami lub też kobietami związanymi z szeroko rozumianą branżą filmową. W 2018 roku spotykał się kaskaderską Lucy Cork, ale ich relacja zakończyła się po kilku randkach. W 2103 roku aktor "Wiedźmina" przez kilka tygodni był związany z Kaley Cuoco z "Teorii Wielkiego Podrywu". Spotykał się też z Tarą King (2015-2016), Marisą Gonzalo (2014-2015) i Giną Carano (2012-2014). Henry był wcześniej zaręczony z Ellen Whitaker, która zawodowo jeździ konno, ale rozstali się w 2011 roku, krótko po oświadczynach. 

Zobacz wideo Henry Cavill jako nowy Sherlock Holmes. Przypominamy inne filmowe wcielenia tego bohatera
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.