Gwiazdor "Wiedźmina" imprezuje w Polsce. Henry Cavill został przyłapany przez paparazzi w jednym z barów

Henry Cavill, który gra główną rolę w "Wiedźminie", pojawił się w Polsce. Aktor korzystał z wolnego czasu i wybrał się do jednego z barów.

Długo oczekiwany "Wiedźmin" wreszcie wchodzi na ekrany. Serial będzie można oglądać na platformie Netflix od 20 grudnia, ale zanim to się stanie, w środę, 18 grudnia, na warszawskim Torze Służewiec odbędzie się uroczysta premiera. Pojawią się na niej takie gwiazdy jak: Henry Cavill (Wiedźmin), Anya Chalotra (Yennefer), Freya Allan (Ciri). Nie zabraknie również producentów, czyli Tomka Bagińskiego oraz Lauren Schmidt Hissrich. A Henry Cavill jest już w Polsce i całkiem nieźle się bawi.

Henry Cavill imprezuje w Polsce

Henry Cavill został przyłapany przez paparazzi w jednym z warszawskich barów. Aktor postanowił się zrelaksować w towarzystwie znajomych. Mimo że założył czapkę z daszkiem, nie udało mu się ukryć przed ciekawskimi fotografami. Dzięki temu wiemy jednak, że miło spędził czas przed premierą. Przekonajcie się sami, oglądając zdjęcia w naszej galerii.

Teraz nie pozostaje nam nic innego, niż oczekiwanie na premierę i czerwony dywan. Jesteśmy ciekawi, jak zaprezentują się serialowe gwiazdy. A Wy?

KM

Zobaczcie zwiastun "Wiedźmina":

Zobacz wideo