Syn Krzysztofa Cugowskiego zagrał w hitowym serialu. Niechętnie chwali się sukcesem. "Skromność jest złotem"

Najmłodszy syn Krzysztofa Cugowskiego, Krzysztof Junior, zagrał w popularnym serialu Netfliksa "Bridgertonowie". Dlaczego nie chciał chwalić się swoim sukcesem? Wszystko wyjaśnił.

Najmłodszy syn Krzysztofa Cugowskiego, Krzysztof Junior, był gościem "Dzień dobry TVN", gdzie opowiedział o swojej roli w hitowym serialu Netfliksa "Bridgertonowie".

Piotr Cugowski, Krzysztof Cugowski, Wojciech CugowskiCórka Wojciecha Cugowskiego idzie w ślady ojca. Zaśpiewała hit Eltona Johna

Zobacz wideo "Twoja twarz brzmi znajomo". Ela Romanowska jako Krzysztof Cugowski!

Krzysztof Cugowski w serialu "Bridgertonowie"

22-letni syn Krzysztofa Cugowskiego studiował na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu w Winchester i obronił dyplom. Obecnie przedstawia się jako Christopher Cugowski i jest gwiazdą "Bridgertonów". Jego rola jest jednak niewielka i syn muzyka nie został wymieniony w obsadzie. Mimo to, to ogromny sukces. 

Christopher pokazał na Instagramie kilka zdjęć z planu hitowego serialu, jednak nie czuje takiej potrzeby, żeby wszędzie rozgłaszać, że zagrał w tej produkcji. Dlaczego? Zdradził to podczas wizyty w "Dzień Dobry TVN".

"Milczałem" to może za dużo powiedziane, ale z natury jestem dość prywatną osobą (...) Skromność jest złotem, ale pewne rzeczy można opowiadać, bo to bardzo ciekawe doznania. Ciekawie być częścią projektu na taką skalę, to robi wrażenie - powiedział.

Prowadzące program, Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, zapytały Christophera, dlaczego nie  zdecydował się na studia na którejś z polskich uczelni, tylko wybrał zagraniczną. 

Jeśli chodzi o uczelnię, to w Anglii siedziałem od czasów liceum. Tam się zaaklimatyzowałem, tam miałem znajomych, kumpli. To było naturalne przejście dalej, zmieniłem tylko miasto - wyznał.

Podczas wizyty w programie śniadaniowym przyznał, że ma w planach kontynuować swoją karierę aktorską w Anglii, jednak obecnie przez pandemię "wylądował u rodziny na dłuższą chwilę" i jest otwarty na propozycje także z Polski. Warto dodać, że "Bridgertonowie" to nie była jedyna produkcja, w której wziął udział. Na swoim koncie ma też rolę w dużych spektaklach i musicalach. Zagrał m.in. w sztuce "POSH", "Margaret of Anjou" i w musicalach "All Shook Up" z piosenkami Elvisa Presleya.

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Więcej o: