Anna Lewandowska do tej pory ukrywała twarze córek. Tym razem pokazała nieco więcej niż zwykle. "Jak one szybko rosną"

Anna Lewandowska od samego początku macierzyństwa strzeże prywatności córek. Na najnowszym zdjęciu pokazała jednak znacznie więcej niż zwykle. Czy trenerka zmieni swoje nastawienie?

Anna i Robert Lewandowscy w maju 2017 roku przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko - córkę Klarę. Trzy lata później do ich rodziny dołączyła druga pociecha - Laura. Rodzice chętnie publikują wspólne zdjęcia z dziećmi w mediach społecznościowych, jednak nigdy nie pokazują twarzy córek. Zazwyczaj fotografują je od tyłu bądź z profilu. Tym razem Anna Lewandowska pokazała znacznie więcej, niż zdążyli się przyzwyczaić do tego fani.

ZOBACZ TEŻ: Znany influencer wystąpił w TVP. Stacja raczej nie jest zadowolona z materiału. "Sukcesem jest to, żeby wbić się z przekazem LGBT"

Anna Lewandowska pokazała twarze córek

Anna Lewandowska niedawno pochwaliła się rodzinnym zdjęciem z plaży. Pozuje na nim wtulona w Laurę i Klarę.

Rodzina zawsze na pierwszym miejscu - napisała pod zdjęciem Lewandowska.
 

Mimo że na fotce córki Lewandowskich są ustawione nieco z profilu, widać znacznie więcej ich twarzy, niż mogliśmy oglądać do tej pory. Pod postem standardowo pojawiła się cała masa komplementów pod adresem Anny Lewandowskiej, jak również jej córek.

Edyta i Cezary Pazurowie na nieudanej fotceEdyta i Cezary Pazurowie na Malediwach. Celebrytka pokazała nieudane zdjęcie

Rodzina zawsze na pierwszym miejscu. Zgadzam się w 100 procentach!
Uroczy obrazek. Jak one szybko rosną.
Piękne wszystkie dziewczyny! - zachwalają pod zdjęciem.

Myślicie, że Anna Lewandowska pójdzie za ciosem i będzie udostępniała wizerunek swoich dzieci? Z pewnością fani byliby zadowoleni.

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!

Zobacz wideo Klara Lewandowska pociesza młodszą siostrę

ZOBACZ TEŻ: Robert Lewandowski nie chwali się odznaczeniem od Dudy. Milczenie jest wymowne? "Zniechęcił go hejt. Żyjemy w paranoi" [PLOTEK EXCLUSIVE]