Agustin Egurrola po raz pierwszy od narodzin syna pokazał zdjęcie żony. Diana czule tuli małego Oscara. "Piękna mama"

7 marca na świat przyszedł syn Agustina Egurroli. Choreograf coraz śmielej chwali się w social mediach zdjęciami chłopca. Tym razem pokazał, jak żona z uśmiechem przytula małego Oscara. To pierwszy taki kadr na jego profilu.

W życiu Agustina Egurroli nadszedł czas ogromnych zmian. W ciągu ostatnich kilku miesięcy choreograf wziął ślub, doczekał się narodzin syna oraz zrezygnował ze współpracy z TVN i zasiadł w jury flagowego programu rozrywkowego Telewizji Polskiej - "Dance Dance Dance". Mimo spływającego zewsząd hejtu związanego z kolaboracją z TVP, zawsze może liczyć na wsparcie żony. Na Instagramie opublikował jej intymne zdjęcie, na którym przytula nowo narodzonego Oscara. 

Agustin EgurrolaEgurrola powitał na świecie syna! Pokazał zdjęcia z porodówki i zdradził imię chłopca

Agustin Egurrola pokazał żonę i syna

"True love", czyli prawdziwa miłość - takim hasłem choreograf podpisał wstawione do sieci zdjęcie bliskich mu osób. Na fotografii widać uśmiechniętą żonę tancerza, która trzyma na klatce piersiowej małego Oscara Agustina. Chłopiec ewidentnie odziedziczył po ojcu ciemną karnację i może pochwalić się dość długimi, jak na kilkudniowego noworodka, włosami

 

Oprócz dominujących od chwili narodzin dziecka gratulacji, w komentarzach internautów można dostrzec również zachwyt nad wyglądem młodej mamy. Fani stwierdzili wprost, że widok, którym uraczył ich choreograf, jest niezwykle uroczy. 

Cudowny czas. Najpiękniejsze chwile w życiu mamy.
Śliczna kobieta i cudny chłopczyk. Ach, te włoski!
Piękna mama, piękny chłopczyk - rozpisywali się użytkownicy Instagrama.

'Dance Dance Dance'"Dance Dance Dance". Ida Nowakowsta starła się z Agustinem Egurrolą

Wśród żartobliwych opinii nie zabrakło słów na temat kubańskiego pochodzenia Egurroli, które może przełożyć się na temperament małego Oscara. Fani tancerza twierdzą, że chłopiec będzie łamaczem damskich serc. 

Jak będzie miał kubański temperament, to bójcie się, kobiety.

Świeżo upieczonym rodzicom życzymy czerpania, jak najwięcej radości z chwil spędzonych z maluchem. 

Zobacz wideo Mały "konflikt" Idy i Agustina w "DDD"!
Więcej o: