Beata Kozidrak kończy pisać książkę na sofie w salonie. Wnętrze jest bardzo eleganckie. Złote detale robią robotę

Beata Kozidrak kończy pisać książkę i pokazuje salon. To miejsce w jej domu idealnie do niej pasuje. Jest eleganckie i wytworne.

Beata Kozidrak już jakiś czas temu zapowiedziała, że piszę książkę, do czego zachęciło ją jej życie prywatne, a dokładniej zakończenie małżeństwa. Gwiazda estrady napisze powieść o sobie pt. "Beata. Gorąca krew" i jak sama powiedziała, "Książka będzie zaje**sta". Okazuje się, że Kozidrak już kończy pisać i nakłada ostatnie poprawki.

Zobacz wideo Beata Kozidrak o plotkach na swój temat: To bzdura!

Meghan Markle, księżna Kate, książę WilliamWyciekła treść maila Meghan do Pałacu. Chodzi o konflikt z Kate

Beata Kozidrak pisze książkę i pokazuje salon

Beata Kozidrak z okazji zakończenia pracy nad książką postanowiła opublikować fotografię na Instagramie. Jednak naszą uwagę przykuła dalsza część zdjęcia, a mianowicie bardzo elegancko urządzone pomieszczenie.

Diwa ma do dyspozycji bardzo przytulny, ale i bogato zdobiony salon. Znajduje się tam beżowa sofa i drewniany stół. Całość pomieszczenie dopełniła antycznymi dodatkami. Na ścianie wisi obraz, a pod nim figurki i strojne ramki na zdjęcia. Trzeba przyznać, że to pomieszczenie wygląda bardzo ekskluzywnie i pasuje do właścicielki.

 

Książka Beaty Kozidrak

Beata Kozidrak w wywiadzie przeprowadzonym przez Karola Paciorka opowiedziała o książce, która już niedługo pojawi się w sprzedaży. Powieść nie jest do końca autobiografią, a punktem wyjściowym będzie dzień jej rozwodu.

Jest taka dwuwarstwowość powiedzmy. Jeden wątek jest prawie teraźniejszy, to moment mojego rozwodu, bo w tym dniu wydarzyły się takie sytuacje, że musiałam to opisać. Na bazie tego, co wtedy się wydarzyło, będą moje wspomnienia, ale tylko moje - zapewniła Kozidrak.

Beata Kozidrak jeszcze nie skończyła pisać, więc trudno mówić o jakiejkolwiek dacie premiery, ale jesteśmy przekonani, że będzie to wydawniczy hit.

Małgosia i Paweł z 'Rolnika...' z rodzinąMałgosia i Paweł z "Rolnika..." ochrzcili córkę. Wybrali przemyślane stylizacje

Więcej o: