Beata Kozidrak u Karola Paciorka opowiedziała o swojej książce. "Będzie zaj*bista". Opisze w niej głośny rozwód

Beata Kozidrak była gościem Karola Paciorka w jego programie "Imponderabilia". Piosenkarka wróciła wspomnieniami do początków swojej kariery, ale też zapowiedziała książkę. Artystkę do pisania zainspirował rozwód.

Beata Kozidrak to niewątpliwie królowa polskiej sceny, na której występuje już ponad 40 lat. Piosenkarka jest jedną z nielicznych gwiazd, które świetnie prosperują na rynku, bez wywlekania na wierzch perypetii z życia prywatnego. Mimo to życie rodzinne artystki wydaje się bardzo interesujące dla mediów oraz internautów. Kilka lat temu Beata Kozidrak rozwiodła się z Andrzejem Pietrasem, z którym to założyła zespół Bajm. W mediach nie opowiadała o kulisach rozwodu, jednak w najnowszym wywiadzie zapowiedziała, że to właśnie dzień zakończenia małżeństwa zainspirował ją do napisania książki

ZOBACZ TEŻ: Wakacyjna Beata Kozidrak na zakupach. Paparazzi przyłapali ją, jak kupuje wino i piwo. W takim wydaniu trudno ją spotkać

Beata Kozidrak pisze książkę. Opisze swój rozwód

Beata Kozidrak była gościem internetowego talk-show Karola Paciorka. Piosenkarka promowała projekt  "Lech Music i Albo Inaczej - Lech Music: Festiwale Inaczej", jednak rozmowa zeszła również na inne tory. Co ciekawe, liderka Bajmu jest w trakcie pisania książki o sobie. W wywiadzie przyznała, że punktem wyjściowym będzie dzień jej rozwodu. 

Książka będzie zaj*bista, jak ją skończę oczywiście. To nie do końca autobiografia. Jest taka dwuwarstwowość powiedzmy. Jeden wątek jest prawie teraźniejszy, to moment mojego rozwodu, bo w tym dniu wydarzyły się takie sytuacje, że musiałam to opisać. Na bazie tego, co wtedy się wydarzyło, będą moje wspomnienia, ale tylko moje-zapowiada Beata.

Paciorek i Beata Kozidrak rozmawiali również o #hot16challange. Prowadzący słusznie zauważył, że artyści w tekstach przemycali pewien rodzaju protest przeciw rządzącym. Jak się okazuje, piosenkarka takie rzeczy przerabiała jeszcze w latach 80. Wspomniała również, że zespół Bajm miał dwuletni zakaz występów w Warszawie. Wszystko przez piosenkę "Józek nie daruję ci tej nocy". Studenci w stolicy zmieniali refren i śpiewali "Wojtek nie daruję ci tej nocy", nawiązując tym samym do Jaruzelskiego i wprowadzenia stanu wojennego. 

Mieliśmy dwuletni zakaz występów w stołecznym mieście Warszawa. Do tej pory mam to pismo - wspomina roześmiana gwiazda.

ZOBACZ: Kozidrak dementuje plotki o rozpadzie Bajmu. "Proponuję najpierw zapytać u źródła"

Następnie temat zszedł na temat LGBT. Paciorek przypomniał Beacie, że jest ikoną wśród społeczności LGBT. Co na to sama gwiazda? 

W czym to może mi przeszkadzać? Każdy szuka swojego szczęścia i miłości w życiu. Ja się czuje po prostu szanowana i lubiana przez społeczeństwo w ogóle - skwitowała.

Beata Kozidrak jeszcze nie skończyła pisać swojej książki, więc trudno mówić o jakiekolwiek dacie premiery, ale jesteśmy przekonani, że będzie to wydawniczy hit. Przeczytacie historię Beaty napisaną przez nią samą? 

Zobacz wideo Beata Kozidrak o plotkach na swój temat: To bzdura!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.