Żona Macieja Kota pokazała pokój dla synka. Już wszystko urządzone! Uwagę zwraca oryginalnie ozdobiona ściana

Maciej Kot i Agnieszka Kot urządzili już pokój dla synka. Żona skoczka efektem końcowym pochwaliła się na Instagramie. "Lokator będzie zachwycony" - komentują fani.

Maciej Kot i jego żona Agnieszka niedługo powitają na świecie pierwsze dziecko. W ich mediach społecznościowych pojawia się coraz więcej szczegółów dotyczących ciąży. Nic dziwnego, w końcu chłopiec urodzi się już najbliższej wiosny. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że wyprawka dla chłopca już gotowa. Teraz małżeństwo Kotów skończyło urządzać pokój dla maleństwa. Zobaczcie, jak wygląda.

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Maciej Kot i Agnieszka Kot urządzili pokój dla synka

Agnieszka Kot cały proces urządzania wymarzonego gniazdka dla dziecka opisała na Instagramie. Wyjaśniła czym, kierowała się, wybierając mebelki i kolory. Pokój dla synka jest w jasnych odcieniach beżu i brązu, który został uzupełniony granatowym. Na szczególną uwagę zasługuję ściana w gwiazdy i księżyc. Wygląda, jak z bajki.

Składanie, układanie, przekładanie. U nas decyzja o kolorze ściany zapadła szybko. Wykorzystaliśmy farbę, która została po malowaniu salonu  gwiazdki i miś to naklejki, dzięki którym od razu wiadomo, że to pokój dziecięcy. [...] Mama zadowolona, oby bobas też był. Teraz tylko zostaje czekać na lokatora - napisała.
 

Fani również byli zachwyceni pomysłowością Agnieszki.

Bardzo przyjemnie.
Ależ to jest wszystko urocze.
Lokator będzie zachwycony - komentują.

A wam jak podoba się miejsce dla nowego członka rodziny Kotów?

Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz - historia miłości

Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz pobrali się w maju 2019 roku. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa w Krakowie. Na uroczystości pojawili się inni skoczkowie naszej kadry: Kamil Stoch z żoną, Dawid Kubacki z partnerką oraz Piotr Żyła. Zakochani poznali się w Krakowie przez wspólnego znajomego w 2015 roku. Żona skoczka jest trenerką personalną, przez 10 lat trenowała lekkoatletykę, specjalizowała się w biegu przez płotki na dystansie 400 metrów. Jej karierę przerwała kontuzja i wtedy zajęła się fitnessem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.