Hanna Zborowska niedawno rozwiodła się z mężem, ale już ma nowego chłopaka. To biznesmen. Też mieszka w Brazylii

Hanna Zborowska-Neves jest ponownie zakochana. Dla nowego partnera zostanie w Brazylii. Wiadomo, czym zajmuje się jej wybranek.

Hanna Zborowska-Neves, siostra Zosi Zborowskiej, nie czekała długo nową miłość po rozwodzie. Przyznała w mediach, że ma już partnera.

Mam tam kogoś, kto na mnie czeka. Odżyłam – powiedziała "Na żywo".

W rozmowie z tygodnikiem wyznała, że ma za sobą trudne chwile. Rozwiodła się ze swoim mężem Brazylijczykiem, z którym doczekała się dwóch córek. Przez obostrzenia z powodu pandemii nie mogła wrócić do Polski. Udało się to dopiero pod koniec ubiegłego roku. Jej nowy partner także mieszka w Brazylii.

Izabela Trojanowska z córkąTrojanowska chwali się córką. Roxana ma 30 lat i wygląda jak kopia mamy sprzed lat

Hanna Zborowska-Neves ponownie zakochana. Kim jest wybranek?

Na Instagramie dzieli się z fanami szczegółami swojego życia. Ostatnio ujawniła, że miała depresję, a dopiero niedawno udało jej się odstawić leki. Na razie nie wspomina jednak o nowym związku. Natomiast w tygodniku „Świat i Ludzie” pojawiły się informacje, które zdradzają co nieco o nowym wybranku Zborowskiej.

Prowadzi on firmę produkującą wyroby z marmuru. Co więcej – swoje produkty sprzedaje też w Warszawie

- donosi tygodnik, powołując się na osoby z najbliższego otoczenia Hanny Zborowskiej-Neves.

Julia Wieniawa pokazała salonJulia Wieniawa pokazała bardzo drogi salon. Luksusowe dodatki robią wrażenie

Sama zainteresowana chroni jednak swoją prywatność w tej kwestii. Świeży związek mógłby namieszać w życiu jej córek, a jak sama przyznała w jednym z wywiadów – ich spokój jest dla niej najważniejszy.

Siostra Zosi Zborowskiej bardzo ciepło wypowiada się na temat swojego życia w Brazylii. Klimat oraz ludzie bardzo jej odpowiadają. Teraz ma również do kogo wracać.

Zobacz wideo Hanna Zborowska-Neves w ostrych słowach komentuje zachowanie podróżnych