Izabela Trojanowska chwali się córką. Roxana ma dziś 30 lat i wygląda jak kopia mamy sprzed lat. "Piękna kobieta"

Nie wszyscy wiedzą, że Izabela Trojanowska ma dorosłą już córkę. Wokalistka właśnie wrzuciła do sieci jej nowe zdjęcie. Roxana to wykształcona kobieta - skończyła dwa wymagające kierunki studiów. Jak to zwykle bywa w przypadku zdjęć, internauci skupili się na wyglądzie 30-latki - trzeba przyznać, że nie szczędzą komplementów pod jej adresem.

Izabela Trojanowska w ostatnim czasie stała się wyjątkowo medialną gwiazdą. Chętnie pojawia się na nagraniach muzycznego teleturnieju "Jaka to melodia?", a kilka miesięcy temu nagrywała drugą edycję "The Voice Senior", w którym była jednym z trenerów. Choć gwiazda nie mówi o życiu prywatnym, nie ma problemu, by od czasu do czasu udostępnić wizerunek dorosłej córki. Internauci twierdzą, że Roxana wygląda jak kopia swojej sławnej mamy. Wydaje nam się, że mają rację.

Zobacz wideo "The Voice Senior". Uczestnik poprosił ukochaną o rękę na scenie

Izabela Trojanowska chwali się córką. Komplementom nie ma końca

Wykonawczyni hitu "Wszystko, czego dziś chcę" opublikowała na prywatnym koncie na Facebooku zdjęcie córki. Roxana skończy w tym roku 30 lat i wyrosła na piękną kobietę, co nie umknęło uwadze internautów i znajomych Trojanowskiej.

Niesamowite, piękności jesteście!
Jakbym widziała Ciebie, Izo. Śliczna córeczka.
O rany, jak ten czas leci! A jakby przed chwilą nosiliśmy malutką Roxankę fan clubem w Berlinie.
Bardzo podobna do mamy.
Wypisz, wymaluj identyczna i śliczna jak Ty, Izuniu.

Ojcem Roxany jest były mąż gwiazdy, Marek Trojanowski (rozwód orzeczono w 2008 roku). Niespełna  trzydziestoletnia kobieta nie poszła w ślady sławnej mamy - studiowała prawo i pracuje w swoim zawodzie w Berlinie. Jakiś czas temu Izabela opowiedziała, dlaczego córka nie zdecydowała się na aktorską lub wokalną karierę.

Nie chciała, bo nie podoba jej się takie życie, jakie wiodę. To, że brak mi prywatności, że kiedy jesteśmy razem, nie możemy spokojnie przejść ulicą, aby ktoś nas nie zaczepił i nie porównał córki z mamą. Pamiętam nasz wyjazd do Jastrzębiej Góry. Zamieszkałyśmy w hotelu w lesie, a obok harcerze rozbili obóz. Jak tylko wyszli z namiotów, każdy chciał mieć mój autograf. Słyszałam szept: A kto to jest? I odpowiedź: Nieważne, bierz. A dziecku nie można odmówić. W pewnym momencie zobaczyłam, że moja sześcioletnia córka stoi pod płotem i płacze. Trudno, ten zawód tak ma. Są gorsze.

Roxana jest bardzo ambitna i uwielbia podróże. Niewątpliwie nie ma też oporów przed poświęceniem się nauce i zdobywaniu wiedzy, o czym świadczy fakt, że oprócz prawa, ukończyła również antropologię na Uniwersytecie w Wiedniu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.