Żona Macieja Kota szykuje wyprawkę dla dziecka. Pokój syna skoczka będzie w odcieniach szarości

Maciej Kot i Agnieszka Kot przygotowują się do najważniejszego dnia - porodu. Zaczęli szykować wyprawkę.

Maciej Kot z żoną Agnieszką Kot spodziewają się swojego pierwszego dziecka. W ich mediach społecznościowych pojawia się coraz więcej szczegółów dotyczących ciąży. Poród zbliża się wielkimi krokami - chłopiec urodzi się już najbliższej wiosny. Nic dziwnego, że rozpoczęli przygotowywać wyprawkę, a zdjęciami podzielili się w sieci.

Zobacz wideo Maffasion ukrywała swoją ciążę. Czego jeszcze nie pokazuje w sieci?

ZOBACZ TAKŻE: Żona skoczka chwali się ciążowymi krągłościami. "Dwa serca". Poród coraz bliżej! Niedawno zdradziła płeć dziecka

Ida Nowakowska w stylizacji Kamili BrudzyńskiejNowakowska w marynarce od Maff. Wygląda świetnie, ale my zakochaliśmy się w butach

Żona Macieja Kota szykuje wyprawkę

Trenerka przygotowuje się do nowej życiowej roli. Na Instagramie chętnie publikuje dużo zdjęć, które prezentują jej zmieniające się ciało. Nie zapomina także o dodatkach, ubrankach czy akcesoriach dla maleństwa. Teraz pokazała wyprawkę. 

Agnieszka zamieściła na InstaStories poduszki, które prawdopodobnie pojawią się w pokoju synka. Dodatkowo jest specjalny kokon dla noworodków i kocyki. Wszystko jest w kolorach szarości i niebieskiego. 

Kompletuję wyprawkę. (...) Te rzeczy są tak piękne, że trudno było się zdecydować, co zamówić - napisała żona skoczka na jednym z kadrów. 

Maciej Kot, Agnieszka KotMaciej Kot, Agnieszka Kot Agnieszka Kot - Instagram

Maciej Kot, Agnieszka KotMaciej Kot, Agnieszka Kot Agnieszka Kot - Instagram

Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz - historia miłości

Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz pobrali się w maju 2019 roku. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa w Krakowie. Na uroczystości pojawili się inni skoczkowie naszej kadry: Kamil Stoch z żoną, Dawid Kubacki z partnerką oraz Piotr Żyła. Poznali się w Krakowie przez wspólnego znajomego w 2015 roku. Żona skoczka jest trenerką personalną, przez 10 lat trenowała lekkoatletykę, specjalizowała się w biegu przez płotki na dystansie 400 metrów. Jej karierę przerwała kontuzja i wtedy zajęła się fitnessem.