Żona Macieja Kota szykuje wyprawkę dla dziecka. Pokój syna skoczka będzie w odcieniach szarości

Maciej Kot i Agnieszka Kot przygotowują się do najważniejszego dnia - porodu. Zaczęli szykować wyprawkę.

Maciej Kot z żoną Agnieszką Kot spodziewają się swojego pierwszego dziecka. W ich mediach społecznościowych pojawia się coraz więcej szczegółów dotyczących ciąży. Poród zbliża się wielkimi krokami - chłopiec urodzi się już najbliższej wiosny. Nic dziwnego, że rozpoczęli przygotowywać wyprawkę, a zdjęciami podzielili się w sieci.

Zobacz wideo Maffasion ukrywała swoją ciążę. Czego jeszcze nie pokazuje w sieci?

ZOBACZ TAKŻE: Żona skoczka chwali się ciążowymi krągłościami. "Dwa serca". Poród coraz bliżej! Niedawno zdradziła płeć dziecka

Żona Macieja Kota szykuje wyprawkę

Trenerka przygotowuje się do nowej życiowej roli. Na Instagramie chętnie publikuje dużo zdjęć, które prezentują jej zmieniające się ciało. Nie zapomina także o dodatkach, ubrankach czy akcesoriach dla maleństwa. Teraz pokazała wyprawkę. 

Agnieszka zamieściła na InstaStories poduszki, które prawdopodobnie pojawią się w pokoju synka. Dodatkowo jest specjalny kokon dla noworodków i kocyki. Wszystko jest w kolorach szarości i niebieskiego. 

Kompletuję wyprawkę. (...) Te rzeczy są tak piękne, że trudno było się zdecydować, co zamówić - napisała żona skoczka na jednym z kadrów. 

Maciej Kot, Agnieszka KotMaciej Kot, Agnieszka Kot Agnieszka Kot - Instagram

Maciej Kot, Agnieszka KotMaciej Kot, Agnieszka Kot Agnieszka Kot - Instagram

Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz - historia miłości

Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz pobrali się w maju 2019 roku. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa w Krakowie. Na uroczystości pojawili się inni skoczkowie naszej kadry: Kamil Stoch z żoną, Dawid Kubacki z partnerką oraz Piotr Żyła. Poznali się w Krakowie przez wspólnego znajomego w 2015 roku. Żona skoczka jest trenerką personalną, przez 10 lat trenowała lekkoatletykę, specjalizowała się w biegu przez płotki na dystansie 400 metrów. Jej karierę przerwała kontuzja i wtedy zajęła się fitnessem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.