Cezary Pazura przez jedno zdjęcie musiał zmierzyć się z hejtem. Pozował wtedy bez koszulki: Ja nie udaję, że jestem młody

Cezary Pazura w tym roku skończy 59 lat. Ze szczerością przyznaje, że ciągle czuje się młody. Nie wszystkim podoba się jego postawa, przez co musiał zmierzyć się z hejtem.

Cezary Pazura był kolejnym gościem Magdy Mołek, która po porzuceniu pracy w stacji TVN zajęła się rozwijaniem swojego kanału na YouTubie. Aktor opowiedział m.in. o hejcie, który spadł na niego w zeszłym roku. W listopadzie dodał zdjęcie bez koszulki, a internauci zarzucili mu, że "nie umie się godnie starzeć". Teraz odniósł się do tych zarzutów.

Magda MołekMołek przez 25 lat była "panią z telewizji" i "to była forma przetrwania"

Cezary Pazura o hejcie

Chodzi o zdjęcie, na którym znalazł się z Maćkiem Musiałem. Pozuje na nim bez koszulki i prezentuje umięśnioną sylwetkę, której mógłby pozazdrościć niejeden młodszy mężczyzna.

"Garderobiane wygłupy", fot:@maciejmusial_official. Praca nad suchą masą mięśniową trwa - podpisał je wtedy.
 

Choć wielu komplementowało jego wygląd, to jednak zaatakowali go też hejterzy, o czym opowiedział Magdzie Mołek:

Były też komentarze młodych ludzi: Nie umie się człowiek godnie zestarzeć, musi pakować i udawać, że jest młody. Ja nie udaję, że jestem młody. Jestem po prostu młody. Młodzi ludzie muszą wiedzieć, że młodości nie tracisz z wiekiem. Możesz ją zabić, jeśli się przyznasz, że się pogodzisz ze stetryczeniem - tłumaczył Pazura.
Zobacz wideo Amelka przemaglowała tatę

Podkreślił, że wkłada wiele pracy w to, by zawsze być w formie:

Podobnie jak Edytka [żona - przyp. red.] jestem cholernym estetą i chyba nie pozwoliłbym na to, żeby patrzyła na faceta z jakimiś większymi, że tak powiem, uszczerbkami. No bo wiesz, różnica wieku między nami jest dość spora i muszę jej te różnice niwelować - mówił w rozmowie z Magdą Mołek.

Cezary Pazura szykuje ekskluzywną kolacjeWOŚP. Cezary Pazura szykuje kolację za 37 tys. złotych. Co pojawi się na stole? Jest menu

Żona dba także o odpowiednią dietę męża. Edyta Pazura nauczyła go zasad zdrowego odżywiania. Dzięki niej ograniczył cukier i sól, polubił m.in. chude mięso i warzywa na parze.

Cały wywiad możecie obejrzeć tutaj:

 
Więcej o: