WOŚP. Cezary Pazura szykuje kolację za 37 tys. złotych. Co pojawi się na stole? Jest wstępne menu

Gwiazdy tradycyjnie wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku Cezary Pazura i jego żona Edyta wystawili na aukcję zaproszenie na ekskluzywną kolację w swoim domu. Kwota, jaką udało się wylicytować, robi wrażenie. Co pojawi się na stole?

Gwiazdy polskiego show-biznesu co roku angażują się w zbiórkę pieniędzy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku tradycyjnie sprawdziły się aukcje internetowe, na których można było wylicytować prawdziwe skarby. Podczas 29. edycji WOŚP przedmioty przekazali m.in. Maciej Orłoś, Monika Olejnik, Julia Wieniawa oraz Edyta i Cezary Pazurowie. Ci ostatni wystawili zaproszenie na ekskluzywną kolację w swoim domu, która została sprzedana na zawrotną sumę 37 tysięcy złotych.

Zobacz wideo Owsiak do TVP: Możecie mówić o nas co chcecie. Nie jesteście moją telewizją

Mateusz GesslerGessler uderza w winnych zamknięcia restauracji. "Myśleli egoistycznie"

WOŚP. Cezary Pazura zaprasza na kolację

Dzięki aukcji Pazurów konto WOŚP zasili kwota 37 tysięcy złotych. Jak informuje Jastrząb Post, ekskluzywną kolację Cezary Pazura i jego żona zaserwują już za kilka dni - w Dzień Kobiet.

Zobacz też: Tak wyglądał Cezary Pazura, kiedy poznał Edytę. Był w świetnej formie. "Młody, napakowany"

W dzień kobiet jest wylicytowany termin na spotkanie z państwem, którzy na WOŚP wylicytowali kolację z nami. Za 37 tysięcy złotych. Spodobał im się termin 8 marca, więc go zaproponowaliśmy - zdradził aktor. - Widzimy się u mnie w domu, sporządzamy właśnie jadłospis, wszystko, żeby państwo byli zadowoleni, żeby nie pomyśleli sobie, że: Myśmy tyle dali i taki zawód. Tak więc staniemy na rzęsach, żeby było super - dodał.

Kolacja za 37 tys. zł. Cezary Pazura ma już menu

Jak się okazuje, Pazurowie mają już wstępne menu na kolację z parą, która tak hojnie wsparła WOŚP, licytując spotkanie z popularnym małżeństwem. Co pojawi się na stole?

Anna Lewandowska o życiu podczas pandemiiAnna Lewandowska podsumowała wpływ pandemii na nasze życie codzienne

Krem z pomidorów, ravioli ze szpinakiem, steki wołowe, wybór wędlin i serów włoskich. Na deser sernik. To jest pierwsza taka konstrukcja, na której będziemy opierać dodatki. Właśnie będę dzwonił za chwilę do pana i ustalał szczegóły, czy może być - zdradził Cezary Pazura.

Pazurowie bez wątpienia nie zawiodą oczekiwań gości. Cezary słynie ze świetnego poczucia humoru, a Edyta Pazura z dobrego gustu i zdolności kulinarnych.

Więcej o: