Edyta Pazura w kusym kostiumie gotuje dla Cezarego Pazury. Mąż zachwycony: Uczta dla oka

Cezary Pazura pochwalił się na Instagramie zdjęciem, na którym widzimy, jak jego żona gotuje. Edyta Pazura przyodziała bardzo kusy strój.

Edyta Pazura i Cezary Pazura zaczęli spotykać się w 2008 roku i wtedy ze względu na dzielącą ich różnicę wieku, mało kto wróżył powodzenie temu związkowi. Jednak para w maju świętowała już jedenastą rocznicę ślubu. Owocem ich miłości jest trójka dzieci. Sami zainteresowani coraz chętniej relacjonują swoje życie domowe w mediach społecznościowych, w których równie chętnie komplementują siebie wzajemnie. Tak było i tym razem, gdy Cezary Pazura zamieścił zdjęcie gotującej żony. 

ZOBACZ TEŻ: Starsza córka Edyty Pazury pokazała siostrze jej stare zdjęcie. Reakcja dwuletniej Rity bezcenna! "Rozumiem ją"

Edyta Pazura gotuje dla męża

Edyta Pazura lubi gotować i ćwiczyć jogę. Jak się okazuje, da się połączyć jedno z drugim, co doskonale widać, na najnowszym zdjęciu, które zamieścił jej mąż. Na fotce żona aktora gotuje obiad w pozycji drzewa, która w jodze uznawana jest za pozycję ćwiczenia równowagi. Dumny mąż nie omieszkał gromko skomplementować zaradnej żony.

Lubię Jej niedzielne gotowanie! Oprócz wyżerki na talerzu jeszcze uczta dla oka. Było smacznie jak zwykle Edytko - pisze aktor pod zdjęciem.
 

Internauci podzielają zachwyt aktora, o czym również dają znać w komentarzach. 

Nie wiem, co bym wolała zjeść na Twoim miejscu, to co gotuje żona czy żonę.
Pan wybaczy, ale patrząc na to zdjęcie, gryzie trochę pozytywna zazdrość.
Piękna i kochająca żona to marzenie każdego mężczyzny - piszą pod zdjęciem.

Podzielacie ich entuzjazm? 

ZOBACZ: Edyta Pazura korzysta z "rodzinnego lenistwa" w Malborku. Była gra w siatkę i przebieranki. Pochwaliła się mięśniami Cezarego

Zobacz wideo Edyta Pazura opowiedziała o dziennym planerze. W ten sposób uczy dzieci odpowiedzialności