Edyta Pazura korzysta z "rodzinnego lenistwa" w Malborku. Była gra w siatkę i przebieranki. Pochwaliła się mięśniami Cezarego

Letnie miesiące sprzyjają wycieczkom i krótkim wakacjom, których urokowi ulegają również gwiazdy. Tym razem śledzimy podróż Cezarego i Edyty Pazurów, którzy wraz z dzieciakami wybrali się do Malborka. Dumny tata znalazł czas na lenistwo i grę w siatkówkę z pociechami.

Cezary Pazura i Edyta Pazura sumiennie relacjonują swoje życie prywatne w mediach społecznościowych. Dzięki postom i relacjom na Instagramie dowiadujemy się, że aktualnie przebywają w Malborku, oddając się błogiemu "rodzinnemu lenistwu". Popularna para ma wreszcie czas na czytanie książek, długie spacery i zabawy z dzieciakami. Edyta pokazała, jak jej mąż pręży swoje umięśnione ciało podczas gry w siatkówkę!

Zobacz wideo Jak Pazurowie spędzali poprzednie wakacje? Cezary nie krył czułości względem córeczki!

Edyta i Cezary Pazurowie na wakacjach w Malborku

Większość polskich gwiazd spędza tegoroczne wakacje w Polsce. Ze względu na ryzyko związane z pandemią obierają bliskie kierunki podróży. Edyta i Cezary Pazurowie postanowili odsapnąć od miejskiego zgiełku w Malborku. To właśnie tam mają sposobność, żeby wreszcie oddać się błogiemu lenistwu i spędzić wspólnie czas na aktywnym odpoczynku. Edyta docenia takie chwile i chętnie chwali się nimi na Instagramie. 

Do piątku rodzinne lenistwo. Książki, rower, planszówki, długie spacery i kajak. Przemyciłam oczywiście swoje wszystkie aparaty - czytamy na Instagramie żony aktora.

Oprócz zapowiadającego wakacje postu na profilu Edyty można również zobaczyć relacje, na których nie zabrakło dzieci, a szczególnie najmłodszej pociechy, Rity. Dziewczynka kilka dni temu podbiła Internet reakcją na oglądanie swoich zdjęć sprzed kilku miesięcy.  Tym razem całe show skradł jednak Cezary, pokazując swoje wyćwiczone ciało podczas gry w siatkówkę. 

Cezary PazuraCezary Pazura Instagram/ @edyta_pazura

Rodzina Pazurów nie omieszkała także zaczerpnąć trochę historycznej wiedzy i wzięła udział w malborskich przebierankach. To z pewnością świetna atrakcja dla dzieciaków!

Więcej o: