Cezary Pazura zdecydował się na romantyczny gest. Pokazał zdjęcie 20-letniej Edyty. Poznajecie?

Cezary Pazura wrócił wspomnieniami do 2008 roku i pokazał romantyczne zdjęcie z żoną. Edyta Pazura ma na nim tylko 20 lat. Poznajecie?

Cezary Pazura często dzieli się z fanami rodzinnymi zdjęciami. Tym razem zaskoczył ich, publikując na Instagramie zdjęcie sprzed dokładnie 13 lat. Uwagę obserwatorów przykuła jego żona, Edyta Pazura, która wyglądała wtedy zupełnie inaczej. Po tylu latach aktor nadal wpatrzony jest w nią, jak w obrazek. 

Zobacz wideo Edyta Pazura opowiada o dziennym plenerze

Cezary i Edyta Pazura - miłość od pierwszego wejrzenia

Cezary i Edyta Pazura poznali się w pociągu jadącym z Krakowa do Warszawy. On był wtedy popularnym aktorem, a ona zaledwie dziewiętnastoletnią studentką. Para nie ukrywa, że połączyła ich wtedy miłość od pierwszego wejrzenia.

Początki ich znajomości nie były jednak łatwe. Trudny czas przeżywała szczególnie Edyta Pazura, którą oskarżano o interesowność i wykorzystywanie popularności filmowego "Killera" do własnych celów. Na przekór wszystkim, dwa lata później para wzięła ślub i założyła dużą, szczęśliwą rodzinę.

Teraz Cezary Pazura wrócił wspomnieniami do 2008 roku, kiedy ich związek dopiero rozkwitał. Zdjęcie z wycieczki do Chicago opublikował na swoim Instagramie.

Dokładnie 13 lat temu (2008). W tle Chicago z zamarzniętym częściowo Jeziorem Michigan. Częściowo, bo stopiła go nasza miłość. Wtedy to były zimy! Prawie jak teraz #love #miłość #zakochani - napisał Cezary Pazura.
 

Edyta Pazura na zdjęciu sprzed lat

Na zdjęciu z Chicago Edyta Pazura ma zaledwie 20 lat. Od tamtego czasu żona aktora bardzo się zmieniła. W 2008 roku nosiła zupełnie inną fryzurę, a jedyne, co pozostało, to upodobanie do jasnych odcieni blondu. Edyta Pazura miała też zupełnie inny styl, co można zobaczyć na zdjęciu.

Jak widać, po dwunastu latach małżeństwa Cezary Pazura nadal jest wpatrzony w Edytę, a jego romantyzm podoba się fanom.

Ludzie na dawali Wam szans, a tu proszę - piękna miłość. Gratulacje kochani i szczęścia - napisała jedna z internautek.
Nie dawali, to sami wzięliśmy - odpowiedział Pazura.
Jesteście zgranym małżeństwem. Aż miło popatrzeć - czytamy w komentarzach.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.