Edyta Pazura i Cezary Pazura poznali się w pociągu, a Doda pierwszy raz spotkała męża w teatrze. Jak zaczęły się związki gwiazd?

Wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia? Niektóre gwiazdy zakochały się podczas pierwszego spotkania, inne musiały dać sobie o wiele więcej czasu. Sprawdziliśmy, jak gwiazdy poznały swoje drugie połówki.
Edyta Pazura, Cezary Pazura Edyta Pazura, Cezary Pazura Edyta Pazura - Instagram

Cezary Pazura i Edyta Pazura

Edyta Pazura poznała swojego męża pod koniec maja 2007 roku w pociągu. On był pasażerem, a ona pracowała w Warsie. 19-letnia wówczas dziewczyna szybko wpadła mu w oko, jednak nie od samego początku uległa jego zalotom.

Spytałem, czy da mi swój numer, ale odmówiła. Zacząłem ją więc przekonywać, że chcę tylko zaprosić ją na kawę, że zapraszam, że mam wielki pusty dom, że odpocznie... Bajerowałem jak chłopiec z gimnazjum. Wreszcie dała mi ten numer i bardzo się śmiała, kiedy od razu zadzwoniłem. A ja po prostu chciałem wiedzieć, że to prawdziwy numer, bo podejrzewałem, że pewnie nie jestem pierwszym frajerem, który o niego prosił - wspominał aktor w jednym z wywiadów.

Edyta Pazura i Cezary Pazura
KAPIF

Ze względu na różnicę wieku ich związek budził wiele kontrowersji. Para jest już 11 lat po ślubie i wszystko wskazuje na to, że wciąż są bardzo szczęśliwi.

Doda, Emil Stępień Doda, Emil Stępień Kapif

Doda i Emil Stępień

Doda poznała Emila Stępnia w 2016 roku, gdy została zaangażowana do spektaklu "Słownik ptaszków polskich". To właśnie na widowni dostrzegł ją producent, który od samego początku się nią zafascynował. Piosenkarka potrzebowała nieco więcej czasu, aby pokochać zalotnika.  Początkowa para się przyjaźniła, a następnie ukrywała swój związek przed mediami. Wszystko wyszło na jaw dopiero w dniu sekretnego ślubu w Hiszpanii, który odbył się 14 kwietnia 2018 roku. 


Instagram

Doda od tamtej pory już częściej pokazuje się z mężem w mediach społecznościowych. Niedawno zamieściła na Instagramie zdjęcie z ich pierwszego spotkania. 

Doda opublikowała zdjęcie z pierwszej randki z okazji urodzin męża
Screen Instagram: @dodaqueen

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska Robert Lewandowski i Anna Lewandowska instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski poznali się w 2007 roku podczas obozu integracyjnego dla studentów AWF. Co ciekawe, piłkarz przedstawił się jej jako Andrzej.

Najpierw zapamiętałam go jako Andrzeja, bo tak się chyba przedstawił. Uznał, że to raczej bez znaczenia, bo i tak mało kto zapamięta - wspominała Ania w jednym z wywiadów.

-Robert Lewandowski Anna Stachurska 2013-06-22
KAPIF.pl

Ania nie miała dobrej opinii na temat piłkarzy, toteż zaloty Roberta nie zrobiły na niej wielkiego wrażenia. Na pierwszą randkę poszła za namową przyjaciółki. Od tamtej pory Ania i Robert stali się niemalże nierozłączni. W czerwcu 2013 roku powiedzieli sobie sakramentalne "tak", a cztery lata później na świecie pojawiła się ich pierwsza córka Klara. W maju 2020 roku trenerka urodziła drugą córkę - Laurę.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Instagram/annalewandowskahpba

Magda Gessler i jej obecny partner, Waldemar Kozerawski, w 2017 roku Magda Gessler i jej obecny partner, Waldemar Kozerawski, w 2017 roku Screen z Instagram.com/magdagessler_official

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski

Magda Gessler poznała Waldemara Kozerawskiego ponad 30 lat temu. Już wtedy mężczyzna zauroczył się restauratorką, jednak ich drogi szybko się rozeszły. On wyjechał do Kanady, gdzie do dziś pracuje jako chirurg, a ona poleciała do Madrytu. Spotkali się po latach podczas zjazdu absolwentów Akademii Medycznej, którą organizowała Magda Gessler. Wyszli z niej razem i od tamtej pory są parą.

Magda Gessler, Waldemar
Instagram.com/ magdagessler_official

Grażyna Torbicka w Kazimierzu Dolnym Grażyna Torbicka w Kazimierzu Dolnym AKPA

Grażyna Torbicka i Adam Torbicki

Grażyna Torbicka swojego męża poznała w przychodni. Przyszła tam jako 23-latka, aby wykonać niezbędne badania do uzyskania prawa jazdy. W gabinecie czekał na nią Adam Torbicki. Już wtedy zaczęła się ich wspólna relacja, która trwa do dziś.

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski KAPiF

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski poznali się w 2015 roku na planie filmu "W spirali". Mimo że film nie okazał się dużym sukcesem, oni dzięki niemu znaleźli miłość. Para pobrała się rok później, a w 2019 roku przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan Instagram/ @m_rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan swoje pierwsze spotkanie zaliczyli na branżowej imprezie, bowiem spotkali się na premierze filmu "Mój biegun" w 2013 roku. Już wtedy żartowali na temat małżeństwa i jak się okazuje, te słowa stały się prorocze.

Ja pamiętam, jak my się spotkaliśmy na premierze. On podszedł do mnie, zaczęliśmy rozmawiać i zauważyłam, że zaczęli poodchodzić fotoreporterzy. Ja mu wtedy powiedziałam: "Radosław nie podchodź do mnie, bo za chwilę będziesz moim trzecim mężem", a on do mnie: "Dobra, ja też miałem dwie żony, więc do trzech razy sztuka" - wyznała Gosia w wywiadzie dla "Plejady".

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek - Instagram

W czerwcu 2020 roku na przywitali na świecie syna Henryka.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor Instagram/ @joannakoroniewska

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska swojego przyszłego męża również poznała w pracy. Gdy grała jeszcze w "M jak miłość" na planie pojawił się Maciej Dowbor, który miał wówczas przeprowadzać wywiady. Jak się okazuje, aktorka nie spodobała mu się.

Pojechałem na zdjęcia, nagrywać kulisy "M jak miłość". Byłem na zdjęciach, nagrywałem ze wszystkimi aktorkami. Powiedzieli, że muszę z nią nagrywać. "Z tą wieśniarą to ja nie chcę". Miałaś wsiowe zdjęcie. (...) Przyjechałem na zdjęcia tak, jak byłem umówiony. Siedziała tam taka naburmuszona blondyna wieśniara, czyli ty. I mówi: Spóźniłeś się. Długo musimy tu czekać? - wspominał w jednym z wywiadów.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
Instagram/joannakoroniewska

Więcej o:
Copyright © Agora SA