Edyta Pazura planuje... podróż poślubną. Przeraziła się, gdy zobaczyła paszportowe zdjęcie: Mogłam chociaż rzęsy umalować

Edyta Pazura pochwaliła się na Instagramie efektami wizyty u fotografa. Żona Cezarego Pazury musiała wyrobić sobie zdjęcie paszportowe, ponieważ już niedługo pojedzie w zaległą podróż poślubną. Niestety, zdjęcie do dokumentu raczej nie trafi do albumu z ulubionymi fotografiami.

Edyta Pazura chętnie relacjonuje na instagramowym profilu swoje życie prywatne. Tym razem pokazała fanom zdjęcie paszportowe i przyznała, że nieco się przeraziła, gdy odebrała je od fotografa:

Zdjęcie paszportowe jest czymś strasznym, ale w perspektywie mam wyjazd w podróż poślubną po 13 latach, więc warto było czekać. Mogłam sobie chociaż rzęsy do fotki umalować – napisała w relacji udostępnionej na InstaStory.

Screen InstaStory Edyty PazuryScreen InstaStory Edyty Pazury Instagram/edyta_pazura

Edyta Pazura, Cezary PazuraEdyta Pazura pokazała się bez makijażu. "Czas sobie zrobić hennę"

Edyta Pazura planuje zaległą podróż poślubną

Trzeba przyznać, że paszportowe zdjęcie znacząco różni się od tych, które Edyta prezentuje w sieci. Nas jednak zaciekawił bardziej wątek zaległej podróży poślubnej. Edyta jak na razie nie zdradziła szczegółów wyjazdu, jednak jesteśmy pewni, że już niedługo podzieli się nimi z fanami.

Zobacz wideo Edyta Pazura opowiedziała o dziennym planerze. W ten sposób uczy dzieci odpowiedzialności

Warto przypomnieć historię związku aktora i jego partnerki. Para poznała się pod koniec maja 2007 roku w pociągu. Cezary Pazura był pasażerem, a jego przyszła żona pracowała w Warsie. 19-letnia wówczas Edyta nie od razu uległa zalotom aktora:

Spytałem, czy da mi swój numer, ale odmówiła. Zacząłem ją więc przekonywać, że chcę tylko zaprosić ją na kawę, że zapraszam, że mam wielki pusty dom, że odpocznie... Bajerowałem jak chłopiec z gimnazjum. Wreszcie dała mi ten numer i bardzo się śmiała, kiedy od razu zadzwoniłem. A ja po prostu chciałem wiedzieć, że to prawdziwy numer, bo podejrzewałem, że pewnie nie jestem pierwszym frajerem, który o niego prosił – przyznał Cezary Pazura w autobiografii.

Cezary Pazura, Żaneta Pazura, Anastazja PazuraCezary Pazura był samotnym ojcem. Pierwsza żona zostawiła go z małą córką

Para pobrała się w maju 2009 roku, a owocami ich związku jest troje dzieci: Amelia, Antonii Józef i Rita. Myślicie, że już niedługo zobaczymy na Instagramie Edyty relację z podróży poślubnej?