Cezary Pazura porównał zarobki w czasie pandemii do tych ze stanu wojennego. "Nie panikowałem"

Cezary Pazura nie ukrywa, że wraz z początkiem pandemii odczuwał duży lęk związany z zapewnieniem spokoju ekonomicznego swojej rodzinie. Okazuje się jednak, że miał za sobą jeszcze gorsze czasy.

Pandemia koronawirusa i kolejne obostrzenia oraz lockdown odbiły się na portfelach Polaków. Wiadomo, że wiele przedsiębiorstw zostało zamrożonych, niektórzy do tej pory nie mogą pracować, a tym samym zarabiać. Trudną sytuację mają również niektórzy artyści, którzy nie mogą grać na teatralnych deskach czy występować na koncertach. O swojej sytuacji finansowej w czasie pandemii opowiedział teraz Cezary Pazura w rozmowie z "Galą".

Zobacz wideo Cezary Pazura mówi o swojej relacji z Januszem Gajosem

Cezary Pazura bał się o sytuację ekonomiczną

Aktor przyznał wprost, że początkowo bardzo obawiał się o byt rodziny. Podkreślił, że lęk związany z zarobkami w czasie pandemii nie jest zależy od zawodu. Mimo tego Cezary Pazura stara się zachować spokój i do takiego podejścia zachęca także swoją żonę, Edytę. Aktor porównał obecne czasy ze stanem wojennym i uznał, że wtedy było znacznie trudniej związać koniec z końcem.

- (...) U mnie spowodowała naprawdę głęboki strach, lęk i niepokój o przyszłość, bo to jest przecież moja praca, to jest moje źródło dochodu, ale nie panikowałem. Powiedziałem mojej dużo młodszej żonie, że nie ma co panikować, bo przeżyłem stan wojenny i wtedy naprawdę było dużo, dużo, dużo ciężej niż teraz - powiedział.

Okazuje się, że faktycznie Cezary Pazura nie może narzekać na brak pracy. Niedługo zobaczymy go w nowym serialu stacji TVN - "Tajemnica zawodowa". Zagrał także w czwartej części "Listów do M.".

Zobacz także: Edyta Pazura otrzymuje groźby śmierci od antyszczepionkowców: Jestem już za dużą dziewczynką, żeby bać się kogokolwiek

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.