Edyta Pazura otrzymuje groźby śmierci od antyszczepionkowców: Jestem już za dużą dziewczynką, żeby bać się kogokolwiek

Edyta Pazura opublikowała ostry wpis skierowany w stronę koronasceptyków i antyszczepionkowców. Ma już dość teorii spiskowych i wyprasza ze swojego profilu osoby, które się z nią nie zgadzają. Okazało się, że grożono jej śmiercią.

W życiu Edyty i Cezarego Pazury od kilku dni wyjątkowo dużo się dzieje. Aktor w niedzielę został bezpodstawnie wplątany w "aferę szczepionkową" i posądzony o przyjęcie szczepionki na COVID-19 poza kolejką. Magazyn "VIVA!" pomylił jednak Cezarego z jego bratem Radosławem, który faktycznie przyjął szczepionkę po otrzymaniu zaproszenia od fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury. Edyta Pazura spędziła cały dzień na rozmowach z mediami i wyjaśnianiu sytuacji. Teraz zmęczona pandemią, plotkami i koronasceptykami, opublikowała ostry wpis. Znika z mediów na dwa tygodnie.

Cezary PazuraCezary Pazura zaszczepił się poza kolejnością? Poirytowana Edyta zabrała głos. Pisze o nadużyciu

Edyta Pazura apeluje do antyszczepionkowców

Edyta Pazura opublikowała na Instagramie obszerny wpis, w którym zwróciła się do wszystkich koronasceptyków, antyszczepionkowców, twórców teorii spiskowych, chipów 5G i lewoskrętnej witaminy C. Żona aktora wyznała, że zna kilka osób, które chorowały na COVID-19 - część z nich już nie żyje.

W moim najbliższym otoczeniu na koronawirusa zmarły cztery osoby, dwie w stanie ciężkim podłączone były do respiratora, a moja 30-letnia znajoma, która przeszła COVID-19 bezobjawowo ma obecnie sitko z płuc - napisała.

Cezary PazuraCezary Pazura w "Pytaniu na śniadanie" zapewnił, że jeszcze się nie zaszczepił

 

Edyta Pazura zachęciła wszystkich, którzy nie podzielają jej zdania, by po prostu opuścili profil i przestali ją obserwować. Stwierdziła, że nie znajdą wspólnego języka, a warto jednak być dla siebie miłym i nie wchodzić sobie w drogę.

Mojego zdania nie zmienią też wyzwiska i groźby śmierci, które dostaję. Gdyby wszystkie te życzenia miałyby się spełnić, to przez ostatnie 13 lat umarłabym już jakieś 1000 razy, a pamiętajcie że groźby lubią wracać do swoich właścicieli... - dodała.

Pazura odniosła się też do wszystkich wątpliwości związanych z działaniem szczepionek. 

Jestem już za dużą dziewczynką, żeby bać się kogokolwiek lub czegokolwiek. Niektórzy nie odróżniają RNA od DNA, embrionu ludzkiego od białka kurzego jajka i w końcu argument ostatni. "Producent nie daje gwarancji bezpieczeństwa". No niestety, jak łykacie przeciwbólowe, to producent też Wam nie zagwarantuje, że się po nich nie przekręcicie - zakończyła.

Możliwość komentowania wpisu została wyłączona.

Zobacz wideo Córka Cezarego Pazury przeprowadziła z nim wywiad w ramach szkolnego projektu
Więcej o: