Apelowali o telefony do Jandy. Dostaje pogróżki. "Groźby podpalenia"

Pracownik teatru Krystyny Jandy zamieścił wpis, w którym opowiedział o niepokojących telefonach. Aktorka dostaje groźby śmierci. Stało się to po tym, jak jeden z tabloidów podał numer do placówki.

Ostatnio o Krystynie Jandzie jest głośno za sprawą szczepionki na COVID-19. Aktorka została zaszczepiona poza kolejnością, mimo że nie należy do "grupy zero". Artystka tłumaczyła, że zrobiła to, ponieważ miała w ten sposób promować szczepienia. Jej zachowanie spotkało się z wielką krytyką wśród internautów. Jak się okazuje, co poniektórzy z nich nawet jej grożą.

Krystyna JandaKrystyna Janda przeprasza w mediach społecznościowych: Wprowadziłam w błąd opinię publiczną

Krystyna Janda dostaje pogróżki

Jan Malawski jest jednym z pracowników Fundacji Krystyny Jandy na Rzecz Kultury. Na swoim prywatnym profilu na Facebooku opowiedział o niepokojących telefonach, które napływają do teatru. Numer telefonu został rozpowszechniony przez "Super Express", który umieścił go na łamach gazety i dodał apel do czytelników: "Chcesz się zaszczepić? Zadzwoń do Jandy”.

Dzisiaj w Och-Teatrze odebrałem setkę telefonów z życzeniami śmierci dla mojej szefowej, wszystkiego, co najgorsze dla nas i dla naszej Fundacji. Grozili podpalaniem teatru, serdecznie prosili, żebyśmy nie czuli się bezpiecznie, wychodząc na ulice, nie mówiąc o tym, jak bardzo srają na nas... - napisał.

Kolejna gwiazda zaszczepiona na COVID-19 poza kolejkąKolejna gwiazda zaszczepiła się na COVID-19 poza kolejką. Tym razem to osoba niezwiązana z Krystyną Jandą

W swoim wpisie Jan Malawski skrytykował jeden z tabloidów, a także przyznał, że jest mu bardzo przykro po tym, co się dzieje.

(...) W internetowej dyskusji przeczytałem dzisiaj „w naszym kraju tak mało trzeba, aby wydarzyło się tak wiele, a tak wiele czasem, aby wydarzyło się tak mało.” Tym komentarzem kończę, jest mi dzisiaj okropnie przykro, dziękuję - podsumował.

Cały wpis Jana Malawskiego przeczytacie poniżej.

Zobacz wideo Krystyna Janda o uchodźcach: "Bez nowych kultur Europa nie będzie się rozwijać"

ZOBACZ TEŻ: Patrycja Sołtysik całuje Andrzeja Sołtysika na kuchennym blacie i rozmyśla na temat rozłąki. Wnętrze urządzone jest bardzo stylowo

Więcej o: