Tak wyglądał Cezary Pazura, kiedy poznał Edytę. Był w świetnej formie. "Młody, napakowany"

Cezary Pazura poznał żonę w 2007 roku. Aktor opublikował zdjęcie z tamtego okresu. Właśnie tak wyglądał, gdy zakochała się w nim Edyta.

Cezary i Edyta Pazurowie wiodą szczęśliwe życie rodzinne (a przynajmniej tak twierdzą i udowadniają to aktywnością w mediach społecznościowych). Historia ich miłości jest niemal wszystkim znana. Aktor poznał ukochaną w 2007 roku, jadąc pociągiem, a przypadkowa relacja dwa lata później została sformalizowana. Jak prezentował się aktor, gdy skradł serce trzeciej żony? Według internautów wyglądał niczym "byczek". Sami zobaczcie!

Edyta Pazura, Cezary PazuraEdyta Pazura pozuje w białej sukni i wspomina swój ślub. Była w 8. miesiącu ciąży!

Cezary Pazura dwa miesiące po poznaniu Edyty

Aktor w ostatnim czasie coraz częściej oddaje się wspomnieniom i publikuje w sieci archiwalne fotografie. Tak uczynił i tym razem. Zdjęcie, na którym rozpromieniony pozuje w białym T-shircie z krótkim rękawkiem odsłaniającym umięśnione ręce, zebrało wiele słów podziwu. Największe wrażenie zrobiła forma, którą gwiazdor mógł się wtedy pochwalić. 

Wspomnienie: lipiec 2007 rok. Od dwóch miesięcy znałem Edytkę. Powrócił humor i dobre samopoczucie. W sumie trwa do dziś. W sercu zawsze lato. Miłego dnia wszystkim zakochanym! - napisał na Instagramie, zapewniając o niegasnącym uczuciu do żony. 
 

Anna CzartoryskaDzieci Anny Czartoryskiej bawią się w salonie. Jest bardzo kolorowo i przytulnie

Internauci od razu zwrócili uwagę na prezencję aktora. Nawet koledzy z branży nie szczędzili mu typowo męskich komplementów. Docenili muskulaturę młodego Pazury. 

Ale jaki byk! - stwierdził Misiek Koterski. 

Maciej Musiał zostawił natomiast pod zdjęciem Cezarego znaczącą emotikonę - buźkę z oczami w kształcie serca. 

Kilka słów na temat imponującej budowy ciała wyrazili również fani aktora. 

Zdrową łapkę Wuja miał wtedy.
Młody, napakowany i jeszcze bogaty. 
Była forma - komentowali internauci. 

Cezary Pazura zapewnił swoich sympatyków, że jego "łapa nadal jest zdrowa". Cieszymy się z tego faktu, bo zdrowie jest przecież najważniejsze. 

Zobacz wideo Cezary Pazura ustabilizował życie prywatne. Każde wakacje spędza z rodziną!
Więcej o: