Maria Sadowska u Izabeli Janachowskiej: Wzięliśmy ten ślub, bo była presja ze strony rodziny Adriana. Miała też nietypowe zaręczyny

Maria Sadowska opowiedziała o ślubie, do którego doszło w 2017 roku. Izabela Janachowska była zaskoczona nietypowymi zaręczynami, jakie zafundował artystce obecny mąż, Adrian Łabanowski.

W ostatnim odcinku cyklu ślubnego Izabeli Janachowskiej pojawiła się Maria Sadowska. Wokalista odpowiedziała o początkach relacji ze swoim obecnym mężem. Przyznała też, jak wyglądały zaręczyny, które były zdecydowanie nietypowe.

Maria Sadowska u Izabeli Janachowskiej mówi o zaręczynach

Izabela Janchowska zaprosiła na rozmowę Marię Sadowską. Na filmie umieszczonym na swoim kanale na YouTubie prezenterka zadawała pytania dotyczące początków związku i małżeństwa wokalistki. Okazało się, że poznała przyszłego męża na festiwalu muzyki reggae w Ostródzie.

 
Mówi do mnie - idziemy sadzić drzewa. Daje mi łopatę i mówi - kop mi tu. Zdziwiło mnie to, bo on jest zawsze takim gentlemanem, wszystko za mnie nosi, no ale mówię: Dobra. No i kopię, i w coś uderzyłam. To była szkatułka, potem w niej kolejna, i kolejna. No i jak się dokopałam do pierścionka, to Adi padł na kolana. Cała jego rodzina wiedziała i wyszli nagle wszyscy z kwiatami, było bardzo uroczyście i się popłakałam trochę.

Maria Sadowska wspomniała, że przez kilka lat para nie decydowała się jednak na ślub, do którego ostatecznie doszło w sierpniu 2017 roku. W ich rodzinie pojawiły się dzieci i dopiero wtedy stwierdziła, że może warto by było wyjść za mąż. 

 
Albo nie mieliśmy czasu, albo pieniędzy. (...) Ostatecznie wzięliśmy ten ślub, bo była presja ze strony rodziny Adriana, szczególnie ze strony babci, która była zbulwersowana, bo te dzieci nieślubne. On ma tradycyjną rodzinę. Ale byliśmy już dojrzali, prawie dziesięć lat razem i to był dobry moment. Byłam wtedy już trochę po czterdziestce. 
 

Po czasie Sadowska twierdzi, że jest zachwycona tym, jak wyglądało jej wesele i ślub. Cieszy się też, że ostatecznie doszło do uroczystości, co do której nie była przekonana.

Zobacz też: Maria Sadowska już tak nie wygląda. Postawiła na spektakularną zmianę. Tak dobrze nie prezentowała się już dawno

Zobacz wideo Doda współpracuje przy nowym filmie Marii Sadowskiej "Dziewczyny z Dubaju"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.