Maria Sadowska spełniła swoje marzenie. Pokazała nowy dom nad jeziorem. Internauci chwalą: Piękne drzwi

Na instagramowym profilu Marii Sadowskiej pojawiły się zdjęcia sprzed drewnianego domu nad jeziorem. Gwiazda spełnia swoje wielkie marzenie.

Maria Sadowska nie może ostatnio narzekać na brak zajęć. Nie tylko pracuje nad nowym filmem wraz z Dorotą Rabczewską i jej mężem, ale też buduje swój wymarzony dom!

Zobacz wideo

W mediach społecznościowych pojawia się coraz więcej informacji dotyczących "Dziewczyn z Dubaju", które tylko podsycają ciekawość osób czekających na głośna produkcję. Niedawno pisaliśmy o tym, że do obsady filmu dołączyła gwiazda "Top Model". Mowa o Kasi Szklarczyk, zwyciężczyni siódmej edycji programu. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ.

Maria Sadowska pokazała nowy dom

Maria Sadowska ma nie tylko dużo pracy na planie, ale pracuje również nad swoim prywatnym projektem. Niedawno na instagramowym profilu Marysia pochwaliła się, że jest w trakcie budowy swojego wymarzonego domu. Jednocześnie pokazała zdjęcia, na których pozuje na tle nowego budynku, który zlokalizowany jest nad jeziorem. 

Można mieć drzwi do czyjegoś serca , drzwi do innego świata, drzwi do nowych możliwości , drzwi do samego siebie, ale najważniejsze są drzwi do domu, do którego zawsze się wraca - czytamy we wpisie na Instagramie.
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, dotyczących wyglądu nie tylko domu, ale też jego właścicielki.

Dom na pewno będzie piękny, życzę powodzenia i cierpliwości, a na dzień dzisiejszy podziwiam nogi i suknię.
Życzę nam wszystkim takiego domu.
Piękne drzwi - podziwiali internauci.

Przypomnijmy, że jeszcze nie tak dawno Maja Sadowska mieszkała w kawalerce znajdującej się w warszawskim centrum. Szykuje się więc duża zmiana.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.