Maria Sadowska już tak nie wygląda. Postawiła na spektakularną zmianę. Tak dobrze nie prezentowała się już dawno

Maria Sadowska postanowiła odświeżyć swój look. Koniec z długimi, nudnymi włosami. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie nowej fryzury. Fani są zachwyceni.

Maria Sadowska zachowawczo podchodzi do swoich stylizacji, zwłaszcza do włosów, ale przyszedł czas na zmiany. Wokalistka zdecydowała się na mocne cięcie i odświeżyła kolor. W krótkiej fryzurze wygląda świetnie i dużo młodziej.

Sadowska swoje zdjęcie podpisała wymowną emotikonką - po prostu nożyczkami.

Maria Sadowska od wielu lat niezmiennie stawiała na długie, proste, blond pasma i przedziałek na środku. Od czasu do czasu decyduje się jednak na fantazyjne upięcie, warkocze lub małe koczki, głównie podczas nagrań odcinków programu "The Voice of Poland", gdzie występuje w roli jurorki.

Fani są zachwyceni jej metamorfozą.

Super zmiana!
Pięknie! Zdecydowanie na plus!
Króciutko i bardzo korzystnie - piszą.

Pojawiły się też pewne podejrzenia.

Czy ta zmiana zwiastuje zmiany w życiu?

Czy rzeczywiście nowa fryzura oznacza zmiany w życiu wokalistki, tego nie wiemy, ale gratulujemy jej odwagi. Można pokusić się o stwierdzenie, że Sadowska jeszcze nigdy nie wyglądała tak atrakcyjnie.

Pani Mario, to strzał w dziesiątkę!

PC

Więcej o:
Komentarze (38)
Maria Sadowska już tak nie wygląda! Jurorka "The Voice of Poland" pokazała nową fryzurę
Zaloguj się
 • Gość: wielbicielka

  Oceniono 39 razy 25

  Uwielbiam tę Dziewczynę w każdej odmianie. Jest kwintesencją kobiecości. Zaprzeczeniem wszelkich dowcipów na temat blondynek. Piękna, z nogami do nieba, z głową pełną wiedzy, którą umie i chce się dzielić. CUDOWNA!

 • Gość: peleryna

  Oceniono 24 razy 16

  Marysia to super kobieta. Miałam okazje ją poznać kilkanascie lat temu. Jest prawdziwa, nie gra. To wulkan energii. Jako jurorka jest profesjonalna.

 • Gość: mania

  Oceniono 10 razy 8

  czy gimbaza redaktorska wie jakie jest znaczenie słowa SPEKTAKULARNY ?!?!?!? radzę zajrzeć do słownika i podszkolić się !!!!!!! a co do włosów Sadowskiej - są ładne i zadbane - spektakularnej metamorfozy nie widzę !!!!

 • Gość: peleryna

  Oceniono 10 razy 6

  A z czym się nie zgadzacie? źle, że kogoś zachwalam jako osobę, a mam do tego podstawy, bo ją poznałam i byłam raz w jej domu kiedyś... widziałam ją w normalnych sytuacjach i teraz po latach w programie. Stwierdzam, że jest sobą. A ma wyksztalcenie muzyczne i zna się, co widać po wypowiedziach.
  A co do wyglądu to ma mankamenty, ale jakie to ma znaczenie?

 • Gość: Tomasz

  Oceniono 18 razy 6

  PIĘKNIE PANI MARIO,PIĘKNIE JAK ZAWSZE! Ta kobieta niezależnie od fryzury zawsze wygląda zjawiskowo.Po prostu przepiękna.

 • Gość: ania

  Oceniono 14 razy 6

  Zlikwidowała doczepione włosy. I bardzo dobrze. Ładnie teraz.

 • Gość: iga

  Oceniono 6 razy 4

  Fajna i miła babeczka.

 • Gość: Krzysztof

  Oceniono 6 razy 4

  Przecudowna. Och i ach.

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 7 razy 3

  Wygląda super! <3

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX