Znane twarze na ślubie Marii Sadowskiej. Mamy NOWE zdjęcia

Maria Sadowska i jej wieloletni partner, Adrian Łabanowski, wzięli wczoraj w Warszawie ślub kościelny. Poznajcie szczegóły ceremonii.

Maria Sadowska od wczoraj jest już szczęśliwą żoną Adriana Łabanowskiego. Zakochani są parą od ponad 10 lat i razem wychowują dwójkę dzieci: 5-letnią córkę Lili oraz 2-letniego syna Iwo. Uwagę na ślubie zwracała przede wszystkim piękna i dość odważna suknia ślubna panny młodej. Z przodu była krótka i mocno obcisła, a z tyłu dłuższa, tiulowa. Jak podaje "Fakt" welon panny młodej niosły jej dzieci. Kreację specjalnie na tę okazję zaprojektowała Lidia Kalita, która również była zaproszona na uroczystość.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA ZE ŚLUBU<<<

Ślub odbył się w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Warszawie. Była to podwójna ceremonia. Zaraz po złożeniu przysięgi małżeńskiej odbyły się również chrzciny syna pary. Uroczystość do samego końca utrzymana była w tajemnicy. Przed ceremonią do mediów nie przedostały się żadne informacje na ten temat. Wesele odbyło się w restauracji pod Warszawą.

Mąż jurorki "The Voice of Poland" jest założycielem i jednocześnie liderem zespołu "No Logo". Na ślubie pojawili się m.in.: Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Monika Pyrek, Liroy z żoną, Łukasz Jemioł, Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk, Katarzyna Kwiatkowska, Tomson z Afromental, Kayah, Tomasz Kammel.

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.