"The Voice of Poland". Marysia Sadowska próbowała flirtować z Baronem. Ale ją zgasił!

"The Voice of Poland" to rywalizacja między uczestnikami. Z każdym sezon można bardziej utwierdzić się w przekonaniu, że to także konkurs popularność, w którym dla odmiany walczą jurorzy.

Jury "The Voice of Poland" tym razem szukało najlepszego głosu w Polsce na Mazowszu i Śląsku. Jak zwykle na scenie stanęło wielu utalentowanych ludzi, wśród nich roześmiana Agata Buczkowska, Weronika Curyło piękna Romka o zniewalającym głosie, a także Wojciech Metlicki opiekun dziecka Anity Sokołowskiej. Zdecydowanie najciekawiej zrobiło się jednak, gdy swój występ zakończyła Sybilla Sobczyk. Trenerzy wdali się w dziwną dyskusję, a Baron jakby nie zrozumiał (albo zrozumiał i ostro torpedował) flirciarskich komentarzy Marii Sadowskiej.

Ja bardzo lubię, kiedy Baron daje mi takie spojrzenie, kiedy mu się coś podoba... Ono jest w ogóle bardzo sexy, ja to bardo lubię! - powiedziała Sadowska.
Skoro ja ten sygnał wysyłałem w tamtą stronę [w stronę sceny, a nie w stronę oddalonej o trzy jurorskie fotele w lewo Marysi Sadowskiej - przyp. red.] to ty [Sybilla, uczestniczka programu - przyp. red.] na pewno to skumałaś.
No wiesz, to było między nami - Sadowska starała się naprowadzić na odpowiedni tok myślenia Barona.
Ty już lepiej nie zdradzaj, co było między nami - zażartował, ale dość chłodnym tonem Baron.

Dziewczyna ostatecznie wybrała drużynę Tomsona i Barona. Marysia Sadowska nie powinna jednak czuć się pokrzywdzona, bo do jej drużyny także trafiło wielu innych niemniej utalentowanych uczestników. 

ZI

 

Więcej o:
Komentarze (12)
"The Voice of Poland". Marysia Sadowska próbowała flirtować z Baronem. Ale ją zgasił!
Zaloguj się
 • Gość: Jolka

  Oceniono 9 razy 5

  Jak mnie ta Sadowska wkurza,za wszelka cene chce byc najmadrzejsza,najsmieszniejsza i itp..

 • Gość: Bee

  Oceniono 5 razy 3

  z Marychy to jest większa cwaniara

 • browaryr

  Oceniono 7 razy 1

  stara rura a nie marysia!!!

 • Gość: ewa

  Oceniono 5 razy 1

  Zachowanie p. Sadowskiej jest bardzo frywalne a p. Kukulska stara sie ja nasladowac. Niepotrzebnie p. Natalio. Matce troja dzieci nie przystoi.

 • Gość: telewidz

  Oceniono 2 razy 0

  Jeśli oglądam ten program to chcę posłuchać wykonawców a nie głupie gadanie jurorów,wczoraj przegięli jak chcą sobie pogadać po wakacjach to niech się prywatnie spotkają w kawiarni.

 • Gość: Karolina

  Oceniono 4 razy 0

  Kiedy Tomson wreszcie przestanie się wstydzić i ukrywać lysine pod czapkami? To takie nie męskie.

 • Gość: Ola

  Oceniono 8 razy 0

  Jak można uważać, że Baron jest sexy? Ma ogromną głowę i twarz jak u zwykłego Cześka. Te jego brudne dredziska to już całkiem rozpacz.

 • Gość: abi

  0

  niemniej!!!!!!! pisownia

 • Gość: gitarzysta

  Oceniono 3 razy -1

  Mary ! Pogięło Cię ? Bierz się za księcia ...no, ewentualnie hrabiego a nie barona !!!!!
  W kręgach arystokracji baron to taki kundel a ten jeszcze jest kudłaty i się bzyka z tym Thompsonem...(tak gadają)....Mary ! Obudż się !!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX