Agnieszka Włodarczyk wspomina urodziny. Myślała, że już nic dobrego jej nie spotka. Woźniak-Starak: Zmądrzałaś trochę

Agnieszka Włodarczyk wróciła wspomnieniami do dnia swoich 40. urodzin pod najnowszym instagramowym postem. Dała do zrozumienia, że dziesięć lat wcześniej nie spodziewała się, że w przyszłości może być tak szczęśliwa.

Ostatnie miesiące Agnieszka Włodarczyk spędziła na indonezyjskiej wyspie. Aktorka wyleciała na długie wakacje z ukochanym, z którym z dala od mediów mogła cieszyć się pierwszymi tygodniami ciąży. I choć fani podejrzewali, że gwiazda spodziewa się dziecka, sama zainteresowana potwierdziła te informacje dopiero po powrocie do Polski, publikując efekt specjalnej sesji zdjęciowej z Robertem Karasiem. Na Lombok 13 grudnia Agnieszka świętowała także 40. urodziny. Teraz wróciła wspomnieniami do tego dnia.

Zobacz wideo Maffasion ukrywała swoją ciążę. Czego jeszcze nie pokazuje w sieci?

Agnieszka Włodarczyk: Już wiecie, że to były moje najpiękniejsze urodziny. Komentuje Woźniak-Starak

W środę na profilu Agnieszki Włodarczyk pojawił się nowy wpis. Aktorka opublikowała wakacyjne zdjęcie i dała do zrozumienia, że dziesięć lat temu nie była w pełni szczęśliwą kobietą. Los przygotował dla niej jednak niespodziankę.

Teraz już wiecie, że to były moje najpiękniejsze urodziny. I pomyśleć, że kiedy miałam 30 lat, wydawało mi się, że nic dobrego mnie już w życiu nie spotka... #życie #życiezaczynasiępo40 - stwierdziła.
 

Wiele pań wtórowało aktorce i potwierdzało tezę, że "życie zaczyna się po czterdziestce". Swój komentarz zostawiła także show-biznesowa koleżanka Włodarczyk, Agnieszka Woźniak Starak (panie pracowały razem na planie pierwszego sezonu "Azji Express").

Agulek, kochana, to widać zmądrzałaś trochę od tej trzydziestki! - zażartowała dziennikarka.

Nie wiemy dokładnie, dlaczego w przeszłości Agnieszka nie była w pełni zadowolona z życia. Być może wpływ na to miało jej rozstanie z biznesmenem Jakubem Sićkiem, z którym tworzyła parę przez dziewięć lat. Ojcem dziecka aktorki będzie natomiast Robert Karaś.

Robert Karaś i Agnieszka WłodarczykNowy chłopak Agnieszki Włodarczyk jeszcze rok temu był żonaty

Więcej o: