Kourtney Kardashian ma nowego chłopaka. To znany muzyk. "Od dłuższego czasu czuł coś do niej"

Kourtney Kardashian nie jest już singielką. Spędziła wspólny weekend z nowym chłopakiem w posiadłości w Palm Springs. Jej ukochany jest muzykiem!

Kourtney Kardashian i Scott Disick przez długie lata byli jedną z najgorętszych par show-biznesu. Spotykali się od 2005 do 2016 roku i chętnie pokazywali razem w mediach. Celebryta występował w reality show "Z kamerą u Kardashianów", gdzie dał się bliżej poznać. Para ma wspólnie trójkę dzieci: Masona, Penelope i Reignę. Od momentu rozstania Kourtney i Scott nie darzą się sympatią i chętnie dogryzają sobie nawzajem na oczach mediów. Disick szybko znalazł pocieszenie w ramionach innych kobiet, które zapewniał o swoim głębokim uczuciu. Najpierw był z dziewiętnastoletnią córką muzyka Lionela Richie - Sofią, a potem przerzucił się na randkowanie z Amelią Hamlin. Teraz i matka jego dzieci, w końcu, odnalazła szczęście. Media donoszą, że Kourtney Kardashian spotyka się z nowym chłopakiem.

Kourtney Kardashian ma nowego chłopaka - to znany muzyk rockowy

Magazyn "People" donosi, że Kourtney Kardashian weszła w związek ze znanym muzykiem rockowym - Travisem Barkerem, członkiem zespołu "Blink-182". Para miała wspólnie spędzić weekend w jednej z posiadłości matki córki - Kris Jenner. Celebrytka i perkusista podzielili się na Instagramie podobnymi kadrami, wykonanymi w willi w Palm Springs. Media donoszą, że są przyjaciółmi od lat. W końcu jednak ich relacja przerodziła się w coś więcej. Spotykają się od ponad miesiąca.

Travis od dłuższego czasu czuł coś do niej - powiedział informator magazynowi.
 

Muzyk od dawna przewijał się w życiu rodziny, pojawił się nawet w kilku odcinkach programu "Z kamerą u Kardashianów" i często widziano go na wspólnych wyprawach z Kourtney do Los Angeles.

Zobacz wideo Kanye West podarował Kim Kardashian hologram jej zmarłego taty
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.