Blanka Lipińska pogratulowała Julii Wieniawie. Jest zachwycona nowym filmem, w którym wystąpiła. Początek medialnej przyjaźni?

Blanka Lipińska jest już po seansie filmu "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją", w którym wystąpiła Julia Wieniawa. Autorce erotyków bardzo spodobała się nowa produkcja, o czym dała znać na Instagramie. Czyżby był to początek medialnej przyjaźni byłych partnerek Barona?

Dla Blanki Lipińskiej 2020 rok obfitował w zmiany i sukcesy zawodowe. W lutym odbyła się premiera filmu "365 dni", którego scenariusz stworzono na podstawie powieści Blanki pod tym samym tytułem. Autorka erotyków zdążyła też oficjalnie potwierdzić i zakończyć związek z Baronem z grupy Afromental, a niedawno pochwaliła się szpilkami, które zaprojektowała. Buty niestety nie do końca przypadły do gustu krytyczce mody Karolinie Domaradzkiej

Blanka Lipińska po raz kolejny odpowiada DomaradzkiejSzpilkowa afera trwa. Lipińska odgryza się Domaradzkiej i pokazuje buty z autografem

Blanka Lipińska obejrzała "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją". Pogratulowała twórcom

35-letnia autorka książek bardzo aktywnie prowadzi swój instagramowy profil. Na InstaStories chętnie zamieszcza odpowiedzi na pytania fanów, a także dokumentuje swój wolny czas. Jedną z jej ulubionych aktywności jest z pewnością oglądanie filmów. Blanka jest już po seansie polskiej produkcji "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją". Film, który miał swoją premierę 28 grudnia na Netfliksie, opowiada o zbrodni dokonanej przez grupę młodych osób podczas sylwestrowej zabaw. W jedną z głównych bohaterek wcieliła się Julia Wieniawa.

Zobacz wideo Blanka Lipińska pokazuje szpilki swojego projektu i bezcenny autograf

Blance bardzo spodobała się produkcja w reżyserii Jana Becla. W relacji zamieściła zdjęcie ekranu projekcyjnego, na którym widać plakat filmu z Julią Wieniawą. Zdjęcie okrasiła krótką recenzją:

Bardzo dobry film. Gratuluję twórcom – napisała w relacji.

Screen z InstaStory Blanki LipińskiejScreen z InstaStory Blanki Lipińskiej Instagram/blanka_lipinska

Julia Wieniawa, Blanka LipińskaBlanka o Wieniawie: Wreszcie zaczyna mieć talię. Julia odpowiedziała mocnym zdjęciem

Przypomnijmy, że Julia Wieniawa jakiś czas temu była związana z Baronem, byłym chłopakiem Blanki Lipińskiej. Myślcie, że gratulacje złożone twórcom filmu świadczą o tym, że eks partnerki Barona łączy dobra relacja?

Więcej o: