Blanka Lipińska złożyła Baronowi publiczne życzenia! Przekazała ważną informację. "Wszystkiego najlepszego mój..."

13 grudnia Baron obchodził 37. urodziny. Już wiemy, że hucznie je świętował w gronie najbliższych ( i dalszych też) i swojej eks (?) dziewczyny, Blanki Lipińskiej. Pisarka zdecydowała się po raz kolejny złożyć mu życzenia na Instagramie.

Blanka Lipińska gościła na urodzinach Barona. Jej obecność na imprezie zaskoczyła fanów - nikt nie spodziewał się, że autorka "365 dni" ma aż tak dobry kontakt z byłym chłopakiem. Post, który pojawił się na jej Instagramie stanowi potwierdzenie, że faktycznie dogadują się świetnie.

Blanka Lipińska składa życzenia Baronowie na Instagramie

Blanka Lipińska w sobotę świętowała urodziny Aleksandra Barona. Muzyk zdecydował się wyprawić ogromną imprezę w gronie znajomych. Mimo że w sieci nie było zdjęć, na których okazywaliby sobie czułość, to jednak siedzieli naprzeciwko siebie przy stole, co zdaniem wielu internautów świadczyło już o tym, że zjawili się tam jako para. Post, który pojawił się na koncie Lipińskiej kilka godzin temu, rozwiewa jednak wątpliwości. 

Baron, Blanka LipińskaNa urodzinowej imprezie Barona pojawił się tłum ludzi. Internauci oburzeni

Blanka Lipińska składa życzenia BaronowiBlanka Lipińska składa życzenia Baronowi instagram.com@blanka_lipinska

Sklejka, którą Blanka uraczyła swoich obserwatorów sugeruje, że przyjaźni się ze swoim eks. Czytamy na niej "Happy birthday my soulmate" (tłum. wszystkiego najlepszego moja bratnia duszo)i "friends" (tłum. przyjaciele), co świadczy, że raczej nie można tu mówić o wielkim powrocie pary. Na zdjęciu nie widać serc i amorów, a jedynie emoji jedzenia i gitarę. Fani mogą być więc rozczarowani - ostatnie doniesienia o udziale Blanki na imprezie Barona dały nadzieję, że jest między nimi coś więcej. Oficjalnie to jednak nieprawda. 

Mateusz Magda i Kuba z 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Mateusz krytykuje związek Magdy i Kuby. "Ona jest taka 7,5 na 10"

Para rozstała się ze sobą w październiku tego roku. Byli ze sobą zaledwie kilka miesięcy - w tym czasie zdążyli zalać fanów informacjami o swoim niesamowitym związku, spędzali ze sobą niemal każdą wolną chwilę. Okazało się jednak, że Baron szybko znudził się tą relacją (nie pierwszy raz zresztą), co było ciosem dla Lipińskiej. Najwyraźniej już ochłonęli i zdecydowali się na koleżeństwo. Myślicie, że jest szansa na powrót do siebie? 

Zobacz wideo Blanka Lipińska opowiada o samochodzie, który ją śledził i jaki to ma związek z prezentem od Barona
Więcej o: