Blanka Lipińska i Baron razem na imprezie. Świętowali jego urodziny. Wrócili do siebie? Najnowsze zdjęcia nie uciszą plotek

Blanka Lipińska i Baron pojawili się razem na imprezie. Przy stole siedzieli naprzeciwko siebie.

Rozstanie Blanki Lipińskiej i Barona było jednym z najgłośniejszych wydarzeń w polskim show-biznesie w ostatnich miesiącach. Nikt się nie spodziewał, że para, która nie ukrywała wielkiego uczucia, postanowi tak nagle i niespodziewanie zakończyć swój związek. Ostatnio jednak sporo mówi się, że postanowili do siebie wrócić. Najnowsze zdjęcia nie uciszą tych plotek.

Baron i Blanka Lipińka są parą?Blanka Lipińska i Baron się rozstali! "Dostatecznie już we mnie bólu, który staram się ukryć"

Blanka Lipińska i Baron razem na imprezie

Choć mogłoby się wydawać, że po rozstaniu Blanka i Baron zerwą ze sobą wszelkie kontakty, to jednak stało się inaczej. Autorka erotyków stanęła nawet w obronie byłego ukochanego, gdy został ostro skrytykowany przez Ewę Minge. Blanka przyznała wtedy, że ma kontakt z Baronem. W mediach natomiast pojawiają się doniesienia, jakoby para wróciła do siebie. Podobno Baron miał nawet wysyłać Blance kwiaty

Rolnik szuka żony"Rolnik szuka żony". Kiedy finał ostatniego odcinka? Godzina została zmieniona

Tymczasem do sieci trafiły nowe dowody, które świadczą o bliskich relacjach tych dwojga. Blanka i Baron pojawili się razem na imprezie świątecznej z udziałem osób związanych z show-biznesem. Na imprezie nie zabrakło również Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej. Wszyscy rozdawali sobie prezenty i przy okazji również świętowali urodziny Barona, które przypadają na 13 grudnia. Mimo że w sieci nie znajdziemy zdjęć, na których Baron i Blanka okazywaliby sobie czułość, to jednak siedzieli naprzeciwko siebie przy stole, co zdaniem wielu internautów świadczyło już o tym, że zjawili się na imprezie jako para. A wy co o tym sądzicie?

Blanka Lipińska i BaronBlanka Lipińska i Baron Instagram/anja_day

Więcej o: