Gwiazda disco polo zaręczona. Jej ukochany zapytał, czy zostanie jego żoną, umieszczając napis na... torcie

Wokalistka disco polo, Paula Karpowicz z Top Girls, podzieliła się z fanami informacją o zaręczynach. Pokazała, jak jej ukochany przygotował się na ten ważny moment.

Paula Karpowicz, wokalistka discopolowego zespołu Top Girls, poinformowała o zaręczynach. Jej przyszły mąż pracuje w tej samej branży - zajmuje się jednak interesami innych twórców z tego gatunku, m.in. Miłego Pana.

Paula Karpowicz z Top Girs zaręczona

Paula Karpowicz z Top Girls to jedna z najjaśniejszych gwiazd młodego pokolenia disco polo. Razem z dwoma innymi koleżankami zajmuje się wykonywaniem utworów w tym gatunku. Prywatnie od dłuższego czasu pokazywała się na Instagramie w towarzystwie tajemniczego mężczyzny, którym - jak się okazało -jest menedżer Miłego Pana - Zimuś. Parę najwyraźniej połączyła miłość do disco polo, ale i gotowania - Paula i jej wybranek zajęli się produkcją domowych przetworów z przepisu babci piosenkarki. Najwyraźniej w święta zdecydowali się na kolejny wspólny etap w relacji - obydwoje na swoich kontach na Instagramie poinformowali o zaręczynach. 

Top GirlsKim są dziewczyny z zespołu "Top Girls"? Ich piosenka stała się najpopularniejsza na polskim Youtubie

That funny little girl is already a woman... I said yes (tłum. Ta mała dziewczynka już jest kobietą... Powiedziałam tak). Bajkowy wieczór, Zimuś. Dziękuję. Mam narzeczonego! - napisała Paula.
 

Na zdjęciach zamieszczonych przez parę widać, jak zaskoczona Paula przyjmuje wielki bukiet czerwonych róż, a mężczyzna klęczy przy jej boku. Na innym z kolei wokalistka pozuje z wyciągniętą dłonią, na której dumnie prezentuje lśniący pierścionek. Wygląda też na to, że narzeczony zdecydował się poprosić ją o rękę za pośrednictwem pytania, które umieścił na czekoladowym torcie

Daniel Martyniuk, Faustyna JamiółkowskaDziewczyna Daniela Martyniuka wróciła na Instagram kompletnie odmieniona. Ale makijaż!

Kim jest Paula Karpowicz z Top Girls?

Paulina Karpowicz z Top Girls pochodzi z Podlasia. Jej rodzinne miasto to Białystok. W disco polo zakochała się, mieszkając w Augustynowie, w którym to ten rodzaj muzyki jest niezwykle popularny. W zeszłym roku jeden z utworów zespołu na YouTubie w ciągu kilkunastu godzin od premiery znalazł się na drugim miejscu najchętniej odtwarzanych na polskiej wersji platformy. 

Gratulujemy zaręczyn i życzymy sukcesów! 

Zobacz też: Daniel Martyniuk zdradził, że "pragnie tylko jednego". Wyznanie opatrzył piosenką The Rolling Stones

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Sara świętuje zaręczyny
Więcej o: