Kim są dziewczyny z zespołu Top Girls? Ich piosenka stała się najpopularniejsza na polskim Youtubie

Zespół Top Girls od niedawna podbija serca fanów. Ich najnowszy przebój w ciągu jednego dnia obejrzano ponad 320 tys. razy. Kim są dziewczyny, które stoją za tym sukcesem?

Zespół Top Girls tworzą trzy dziewczyny: Angelika, Paula i Justyna. Na rynku muzycznym są już od paru lat, jednak ich ostatni hit "Poczuj jak bije serce" podbija Youtuba. Ma już zagwarantowane drugie miejsce w najpopularniejszych materiałach wideo na polskiej wersji platformy.

Kim są dziewczyny z Top Girls?

Zespół został utworzony przez firmę Green Star. Przeprowadzono casting, na którym pojawiły się setki ochotniczek. Obecne dziewczyny zostały wybrane na podstawie najlepszego wokalu.

Paulina Karpowicz pochodzi z Podlasia. Jej rodzinne miasto to Białystok. Ma 24 lata,studiuje turystykę i hotelarstwo. Paulina w disco-polo zakochała się, mieszkając w Augustynowie, w którym to ten rodzaj muzyki jest niezwykle popularny.

Drugą członkinią zespołu jest Angelika Żmijewska, która pochodzi z Warmii i Mazur, ale od 7 lat mieszka w Gdańsku. Od dziecka interesowała się muzyką. W liceum była wokalistką zespołu Tequilla. Przez 5 lat grała również w zespole Blues Brothers Band. Choć jej poprzednie zespoły miały raczej charakter rockowy, to jak sama mówi, disco polo od zawsze było w jej życiu.

Justyna Lubas pochodzi z Rzeszowa, gdzie mieszka i pracuje. Jest najstarsza z grupy, ma 27 lat. Jej przygoda z muzyką zaczęła się od programu "Disco Star", jednak nie osiągnęła w nim dużego sukcesu. Ukończyła technikum ekonomiczne, ale pracowała już w wielu zawodach.

Bardzo możliwe, że to właśnie o Top Girls w najbliższych miesiącach będzie głośno. Dziewczyny podbijają rynek disco polo, a poniżej możecie zobaczyć teledysk z ich najnowszego hitu:

 

BO

Więcej o:
Komentarze (25)
Kim są dziewczyny z zespołu "Top Girls"? Ich piosenka stała się najpopularniejsza na polskim Youtubie
Zaloguj się
 • Gość: Natka

  Oceniono 22 razy 16

  Patrzę Green Star zaczął płacić za reklamę ale błagam nie promujcie niektórych debili z disco polo. Jeszcze Top girls maja coś ciekawego do pokazania ale inni to wiesniaki lub ostro spedaleni wokaliści którzy jeden drugiemu opieprza pale by zaistnieć

 • Oceniono 12 razy 8

  Ratatam umba umba ratatam umba umba plus jakieś słowa mówione w rytm muzyki bo tego śpiewem nie nazwę. Ale teraz wiejska muzyka jest na topie, Ciekawe co na to Doda?.

 • Ritchie

  Oceniono 10 razy 6

  Tragedia! Tak się bawi wschodnia Polska B.

 • keicam47

  Oceniono 8 razy 6

  Przecież to jest słabe. Nie wpada w ucho... Ludzie wejdą tylko z ciekawości tak jak ja i nabijamy licznik,ale hitu z tego nie będzie.

 • Gość: Sysia

  Oceniono 12 razy 6

  Wieśniary 😂

 • andrzejsec1

  Oceniono 9 razy 5

  Ratunku!!!!

 • Gość: ret

  Oceniono 5 razy 5

  Te dziewczęta nie "stoją za sukcesem", to sukces podąża za nimi jak cień!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX