Kim są dziewczyny z zespołu Top Girls? Ich piosenka stała się najpopularniejsza na polskim Youtubie

Zespół Top Girls od niedawna podbija serca fanów. Ich najnowszy przebój w ciągu jednego dnia obejrzano ponad 320 tys. razy. Kim są dziewczyny, które stoją za tym sukcesem?

Zespół Top Girls tworzą trzy dziewczyny: Angelika, Paula i Justyna. Na rynku muzycznym są już od paru lat, jednak ich ostatni hit "Poczuj jak bije serce" podbija Youtuba. Ma już zagwarantowane drugie miejsce w najpopularniejszych materiałach wideo na polskiej wersji platformy.

Kim są dziewczyny z Top Girls?

Zespół został utworzony przez firmę Green Star. Przeprowadzono casting, na którym pojawiły się setki ochotniczek. Obecne dziewczyny zostały wybrane na podstawie najlepszego wokalu.

Paulina Karpowicz pochodzi z Podlasia. Jej rodzinne miasto to Białystok. Ma 24 lata,studiuje turystykę i hotelarstwo. Paulina w disco-polo zakochała się, mieszkając w Augustynowie, w którym to ten rodzaj muzyki jest niezwykle popularny.

Drugą członkinią zespołu jest Angelika Żmijewska, która pochodzi z Warmii i Mazur, ale od 7 lat mieszka w Gdańsku. Od dziecka interesowała się muzyką. W liceum była wokalistką zespołu Tequilla. Przez 5 lat grała również w zespole Blues Brothers Band. Choć jej poprzednie zespoły miały raczej charakter rockowy, to jak sama mówi, disco polo od zawsze było w jej życiu.

Justyna Lubas pochodzi z Rzeszowa, gdzie mieszka i pracuje. Jest najstarsza z grupy, ma 27 lat. Jej przygoda z muzyką zaczęła się od programu "Disco Star", jednak nie osiągnęła w nim dużego sukcesu. Ukończyła technikum ekonomiczne, ale pracowała już w wielu zawodach.

Bardzo możliwe, że to właśnie o Top Girls w najbliższych miesiącach będzie głośno. Dziewczyny podbijają rynek disco polo, a poniżej możecie zobaczyć teledysk z ich najnowszego hitu:

 

BO