Święta u Joanny Przetakiewicz. Synowie wpadli z partnerkami. Znamy obie. Jedna pracuje w rodzinnej firmie, a druga jest modelką

Joanna Przetakiewicz udostępniła zdjęcie z rodziną. Oprócz mężczyzn jej życia, w domu pojawiły się także partnerki jej synów.

Joanna Przetakiewicz spędziła święta w gronie rodzinnym. Na zdjęciu, które pojawiło się na jej Instagramie, nie zabrakło synów, męża oraz mamy. Oprócz nich zobaczyliśmy także partnerki dzieci projektantki. Jedna z nich pracuje w La Manii, której właścicielką jest Asia.

Joanna Przetakiewicz pozuje z rodziną w święta

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się świątecznym zdjęciem w rodzinnym gronie. W jej willi w Konstancinie zgromadzili się: ukochany mąż, Rinke Rooyens, mama, Maria Jaroszek oraz synowie i ich partnerki. Wszystko zostało uwiecznione na jednej fotografii. Ponadto, na profilu Asi pojawiło się też zabawne wideo, w którym ukochany projektantki próbuje okiełznać ukochane psy - te jednak nie chcą współpracować przy stworzeniu idealnego ujęcia.

Joanna PrzetakiewiczJoanna Przetakiewicz przystroiła dom na święta. Dekoracje są prawie wszędzie

W opisie zdjęcia Przetakiewicz odniosła się do trudnych momentów w tym roku (jednym z nich była choroba Rinke).

[...] Nigdy nie byliśmy sobie potrzebni tak jak teraz. Ostatni rok udowodnił nam, co tak naprawdę jest w życiu ważne. Wzajemna sympatia, dobre intencje, przyjazne serca są dziś bezcenne. PS. Mieliśmy mnóstwo śmiechu, odtwarzając tę filmową scenę. Szczególnie moja mama - podpisała zdjęcie Joanna.
 

Na fotografii zamieszczonej przez Joannę widać synów projektantki oraz ich partnerki - jeden z nich nie mógł przyjechać, bowiem mieszka w Stanach Zjednoczonych. Jakub jest związany z Pauliną Pawęzką, która zajmuje się księgowością w La Manii. Z kolei najstarszy syn projektantki, Alex Przetakiewicz, pojawił się w towarzystwie modelki, Sandry Kaczorowskiej

Zobacz też: Joanna Przetakiewcz już ubrała choinkę. Nietypowo. "Marzyłam o takiej"

Więcej o: