Barbara Kurdej-Szatan w ogniu krytyki po udostępnieniu zdjęć z występu w kościele. "Najpierw pioruny, potem kolędy"

Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się na kolędowanie w kościele, a całość była emitowana w Polsacie. Internauci wypomnieli jej, że wcześniej wspierała Strajk Kobiet.

Barbara Kurdej-Szatan już jakiś czas temu ogłosiła, że będzie można ją zobaczyć podczas występu świątecznego w Polsacie. Aktorka wystrojona w elegancką kreację śpiewała kolędy w kościele. Nie wszystkim fanom się to spodobało - zarzucali jej hipokryzję.

Barbara Kurdej-Szatan śpiewa kolędy 

Barbara Kurdej-Szatan zaśpiewała na koncercie świątecznym Polsatu. Wraz z mężem i córką zdecydowali się na wspólny występ w Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Mariańskim Porzeczu. Cała rodzina, ubrana w odświętne stroje raczyła fanów wykonami tradycyjnych kolęd. Nie wszystkim jednak spodobało się, że aktorka otwarcie wspierająca Strajk Kobiet, a co za tym idzie - także prawo do zdecydowania się na aborcję - śpiewa pieśni religijne na tle kościoła. 

Najpierw pioruny, potem kolędy - napisała internautka. 

Barbara Kurdej-Szatan pokazała figurę po ciążyBarbara Kurdej-Szatan zaskoczyła zdjęciem po ciąży. "Ale figura..."

Basia postanowiła nie być jej dłużna i szybko odpisała na komentarz.

A co ma piernik do wiatraka? - spytała Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan z dużym problemem przed świętami. Musi zmienić plany

Dyskusja pod postem aktorki zgromadziła i zwolenników, i przeciwników jej działań.

Może chodzi o to, że ideologię ugrupowań organizujących protesty są przeciw ogólnie rozumianemu Kościołowi - czytamy w innym komentarzu.

Gwiazda niezależnie od poglądów obserwujących starała się wytłumaczyć im swoje pobudki. 

 
Ale protestowało mnóstwo kobiet, i wierzących, i niewierzących. Nie o wiarę chodziło w proteście, tylko o swoje prawa i próbę ubezwłasnowolnienia - tłumaczyła.

Barbara Kurdej-Szatana dwa tygodnie temu poinformowała, że razem z mężem i córką będą gośćmi  tegorocznego koncertu z Polsatem. Już wtedy spotkała się z krytyką niektórych internautów. Nie była zresztą pierwszą osobą, której zarzuca się hipokryzję w kwestii śpiewania pieśni religijnych przy jednoczesnym udziale w Strajkach Kobiet. Podobne słowa usłyszała Anna Wyszkoni - na jej temat TVP stworzyło cały materiał dowodzący, że nie powinna wykonywać na scenie kolęd. Absurdalne?

Zobacz też: Anita Lipnicka nagrała protest song. W teledysku wystąpiło wiele gwiazd. "Śpiewamy dziś jednym głosem rozpaczy"

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan wróciła do pracy
Więcej o: