Cezary Pazura flirtuje z żoną na Instagramie. "Zaprosisz? Zabiorę klaser ze znaczkami". Edyta zwróciła mu uwagę

Edyta Pazura zamieściła na Instagramie zdjęcie z salonu, przygotowując się tym samym do zabawy sylwestrowej. Cezary Pazura nie omieszkał poflirtować z małżonką.

Edyta Pazura i Cezary Pazura są małżeństwem już ponad 10 lat. Mimo że na początku nie wróżono ich związkowi świetlanej przyszłości, ci wciąż są razem. Doczekali się trójki dzieci i od ponad dekady tworzą szczęśliwą rodzinę. Obydwoje chętnie relacjonują swoje życie prywatne w mediach społecznościowych, a także wymieniają się nawzajem czułościami i komplementami w komentarzach. Tym razem nie było inaczej. 

Edyta Pazura flirtuje z mężem na Instagramie

Edyta Pazura w najnowszym poście na Instagramie odniosła się w żartobliwy sposób do zabawy sylwestrowej podczas kwarantanny narodowej. Przypomnijmy, że ze względu na najnowsze obostrzenia podczas ostatniego dnia roku nie powinniśmy się przemieszczać pomiędzy godziną 19:00 a 6:00 rano dnia następnego. Żona Cezarego Pazury opublikowała zdjęcie ze swojego mieszkania, na którym widzimy, jak w sylwestrowej kreacji i z kapeluszem na głowie leży pod palmą. 

Moje plany na Sylwestra po ogłoszeniu kwarantanny narodowej... Wypoczynek pod palmami - czytamy pod jej postem.
 

Zdjęcie skomentowało sporo internautów, w tym także Cezary Pazura.

Zaprosisz? Zabiorę klaser ze znaczkami. Urozmaicę ci czas i rzucę cień swoim nagim torsem, żeby słońce zbytnio cię nie wzięło. Dla Twojego zdrowia - napisał aktor.

Na odpowiedź małżonki nie musiał długo czekać. Chyba takiej riposty się nie spodziewał.

Teraz szachy są w modzie, a nie klaser Pazur- odpisała.

Edyta Pazura, Cezary PazuraEdyta Pazura, Cezary Pazura instagram.com@edyta_pazura

Urocze?

ZOBACZ TEŻ: Edyta Pazura dogryzała sławnym koleżankom, które narzekały na zdalną naukę dzieci. Agata Rubik zareagowała. "Słabo"

Zobacz wideo Edyta Pazura opowiedziała o dziennym planerze. W ten sposób uczy dzieci odpowiedzialności
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.