Edyta Pazura dogryzała sławnym koleżankom, które narzekały na zdalną naukę dzieci. Agata Rubik zareagowała. "Słabo"

Agata Rubik przeprowadziła Q&A na swoim InstaStories, w którym odniosła się do docinków swojej koleżanki, Edyty Górniak.

Z powodu zawieszenia zajęć stacjonarnych w szkołach i ponownego przejścia na naukę zdalną wielu rodziców zmuszonych było zostać ze swoimi pociechami w domach. Najwięcej uwagi wymagają zazwyczaj najmłodsze dzieci, które niejednokrotnie potrzebują pomocy technicznej lub wsparcia ze strony swoich rodzicieli. Ten los nie ominął także znanych celebrytów, którzy przez zamknięcie szkół musieli dostosować się do nowego planu dnia swoich dzieci. 

Agata Rubik poinformowała na swoim InstaStories, że jej młodsza córka Ala właśnie wróciła do szkoły. Korzystając z okazji i wolnego czasu, postanowiła wybrać się na siłownię, gdzie ćwicząc na bieżni, zorganizowała Q&A. Fani zapytali ją między innymi o to, czy siłownie są już otwarte, na co kobieta żartobliwie odpowiedziała:

 Ja jestem w klubie sportowym, jestem zawodnikiem.

Nieco później w Q&A pojawiło się pytanie o jej relację z Edytą Pazurą. 

Czy nie uważasz, że to słabe w stosunku do Ciebie, co napisała Pazura? Koniec przyjaźni?

Najprawdopodobniej chodziło o post, który Edyta Pazura opublikowała na swoim profilu kilka dni temu. Kobieta poruszyła w nim kwestię opieki nad dziećmi w czasach pandemii. 

Czy chciałabym, aby najmłodsi wrócili do szkoły? Oczywiście, że tak! Marzę o tym jak uwięziona w wieży księżniczka o swoim rycerzu na białym koniu. W porównaniu jednak do niektórych, nie będę lamentować i płakać,  że własne dzieci są autorami destrukcji mojej psychiki, jak i domowego miru, bo od zawsze jestem w pełni zaangażowana w ich życie i naukę?.
Bacznie obserwując niektóre „koleżanki”, myślę, że sam fakt iż dzieci uczą się w domu nie był dla nich tak druzgocący, jak to iż zamknęli im Vitkaca i nie miały po prostu dokąd uciec z chałupy...
 

Nieco złośliwe słowa Edyty Pazury internauci odebrali jako przytyk dla Agaty Rubik, która kilka tygodni wcześniej żaliła się na naukę zdalną swoich córek. Teraz żona Rubika odpowiedziała z lekkim przekąsem:

Hmm słabo to tylko wyszło. Nie podejrzewałabym Edyty o złe intencje. Myślę, że sobie po prostu to źle zaplanowała w tym swoim planerze...

Kobieta poruszyła także temat złośliwych komentarzy pod swoim adresem.

Żeby być naprawdę złośliwym, to trzeba być inteligentnym.

instagram.cominstagram.com instagram.com

A wy co sądzicie o całej sytuacji? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.