Anna Guzik pokazała zdjęcie z mężem-góralem. Rzadko pozują razem przed aparatem. Teraz pozwolili sobie nawet na drobne czułości

Anna Guzik wyszła za mąż za prawdziwego górala. Choć para tworzy szczęśliwe małżeństwo, rzadko decydują się na publikację wspólnych zdjęć. Tym razem pokazali fotkę ze szlaku.

Anna Guzik i Wojciech Tylka stanęli na ślubnym kobiercu 25 maja 2013 roku. Jako że mężem aktorki jest góral, ceremonia odbyła się na Podhalu w zakopiańskim sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach. Para ma trójkę dzieci: 3-letnie bliźnięta Ninę i Basię oraz 2-letnią córkę Bognę.

W tym roku Ania i Wojtek świętowali 7. rocznicę ślubu. Z tej okazji pochwalili się niepublikowanymi zdjęciami z ceremonii. Nie zabrakło góralskich akcentów, znanych przyjaciół i najbliższej rodziny. 

ZOBACZ TEŻ: Anna Guzik świętuje rocznicę ślubu. Wrzuciła niepublikowane zdjęcia z uroczystości. "Nigdy nie marzyłam o białej sukni"

Choć Anna Guzik wykorzystuje swój profil na Instagramie głównie do celów zawodowych, od czasu do czasu zdradza kulisy prywatnego życia. Ostatnio na przykład pochwaliła się efektami diety. Jej metamorfoza przypadła fanom do gustu. W odważnej stylizacji prezentowała się świetnie.

CZYTAJ TEŻ: Anna Guzik pochwaliła się efektem najnowszej metamorfozy. Postawiła na odważną stylizację i prezentuje szczupłą sylwetkę

Anna Guzik pokazała zdjęcie z mężem-góralem. Przystojniak!

W niedzielę Anna Guzik wraz z mężem udali się na spacer na Szyndzielnię - szczyt w Beskidzie Śląskim. Rodzinny wypad zrelacjonowała na swoim profilu na Facebooku:

"Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma!". Skoro nie można wejść do schroniska na herbatę, herbata musi wyjść do nas! A i tak najważniejsze jest dobre towarzystwo - czytamy w poście aktorki.

Wśród zimowych zdjęć znalazło się ujęcie aktorki w objęciach męża. Pozują do pamiątkowej fotografii w czułych objęciach na szczycie. 

Zobaczcie sami. 

 

Anna GuzikAnna Guzik instagram.com/anna_guzik_/

Więcej o: