Anna Guzik świętuje rocznicę ślubu. Wrzuciła nieopublikowane zdjęcia z uroczystości. ''Nigdy nie marzyłam o białej sukni''

Anna Guzik stanęła na ślubnym kobiercu siedem lat temu. Niedawno gwiazda świętowała wraz z mężem rocznicę ślubu. Z tej okazji pochwaliła się niepublikowanymi dotąd zdjęciami.

Anna Guzik świętowała siódmą rocznicę ślubu. Na jej Instagramie pojawiło się archiwalne zdjęcie ze ślubnej sesji zdjęciowej z pięknym krajobrazem, a także wyjątkowy wpis. Nie zabrakło wzruszających słów. 

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Anna Guzik świętuje rocznicę ślubu

Anna Guzik i Wojciech Tylka stanęli na ślubnym kobiercu 25 maja 2013 roku. Ceremonia odbyła się na Podhalu, a dokładnie w zakopiańskim sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach. W uroczystości wzięli udział sławni znajomi, a także najbliższa rodzina i przyjaciele. 

Wybranek Anny Guzik jest prawdziwym góralem. Podczas uroczystości nie mogło zabraknąć ludowych akcentów. Wojciech Tylka był ubrany w tradycyjny góralski strój, podobnie jak pozostali uczestnicy tego wyjątkowego wydarzenia. Aktorka wybrała suknię o prostym kroju projektu Violi Piekut. Pojawiły się również folkowe akcenty - na pasku jej sukienki zostały wyhaftowane kwiaty charakterystyczne dla tego regionu. 

Z okazji rocznicy aktorka wróciła wspomnieniami do tego dnia i opublikowała zdjęcie ze ślubnej sesji. Aktorka razem z mężem spacerują po Podhalu, a przed nimi rozpościera się piękny krajobraz. 

Siedem lat temu rozpoczęliśmy naszą wspólną drogę. Pogoda była dokładnie taka, jak dzisiaj, czyli zimno i deszcz, ale potem wyszło słońce. Od tego czasu tak wiele się wydarzyło... Dziękuję wszystkim, którzy byli z nami w tym dniu! I chociaż nigdy nie marzyłam o białej sukni, to muszę przyznać, że był to jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu - napisała pod postem.
 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Obserwatorzy życzyli parze jeszcze wielu długich, wspólnych lat. 

Samych pięknych dni i szczęścia na dalsze lata.
Niech ten przyszły czas przyniesie Wam jeszcze piękniejsze i weselsze chwile razem.
Kolejnych cudownych lat razem - czytamy w komentarzach.

Nie pozostaje nam nic innego, jak dołączyć się do życzeń i pogratulować wytrwałości. Wszystkiego dobrego.