Anna Guzik pochwaliła się efektem najnowszej metamorfozy. Postawiła na odważną stylizację i prezentuje szczupłą sylwetkę

Anna Guzik chętnie wciela się w koejne role i chyba żadna nie stanowi dla niej większego wyzwania. Aktorka potrafi doskonale wpasować się w klimat. Nie zawiodła także tym razem.

Anna Guzik chroni swoją prywatność, a w mediach społecznościowych stara się pokazywać raczej kulisy swojej pracy niż życie rodzinne, choć zdarzają się wyjątki. Nieczęsto też pojawia się na czerwonym dywanie, na okładkach nie pozuje z najbliższymi i unika obszernych wywiadów dotyczących życia prywatnego. Mała aktywność od strony medialnej powoduje, że każdy opublikowany przez Guzik post wzbudza niemałe poruszenie. Szczególnie, że aktorka bardzo często zaskakuje.

Zobacz wideo

Anna Guzik zadziwia kolejną przemianą. Jeszcze nie widzieliśmy jej w takim wcieleniu!

Na instagramowym profilu Anny Guzik pojawiły się zdjęcia z przygotowań do spektaklu w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej. Aktorka zaprezentowała się w odważnej stylizacji i przeszła samą siebie. Efekty pracy robią wrażenie. W kogo wcieliła się tym razem?

 
Moja Kicia Kocia czyli Barbara Smith w pełnej okazałości! Przy dzisiejszej aurze cieszę się z mojego kostiumu. Pamiętam jak grałam "Taką fajną dziewczynę jak ty" Ingmara Vilquista w Chorzowie przy 30°C w kurteczce i czapeczce! To było przeżycie! Dosłownie - chodziło o to, żeby przeżyć! - napisała pod postem Anna Guzik.

Poza strojem i makijażem, w oczy rzuca się nienaganna sylwetka aktorki. Figura Guzik nie umknęła także obserwatorom, którzy skomplementowali wygląd Anny w komentarzach pod postem.

Rewelacja pani Aniu! Trudno poznać.
Pełen profesjonalizm, wiadomo - Ty.
Taką Kicię Kocię mogę tolerować.

Jeszcze w zeszłym roku media rozpisywały się na temat tego, jak schudła Anna Guzik. Pisaliśmy wtedy, że tak szczupłych nóg jeszcze nie miała. Rok później zmieniamy zdanie - to dzisiaj prezentuje najszczuplejszą wersję.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.