Mama Jennifer Lopez świętowała 75. urodziny. Guadalupe jest w świetnej formie, a prezent od córki doprowadził ją do łez

Guadalupe Rodriguez skończyła 75 lat. Dumna córka przygotowała jej wspaniałą niespodziankę. Jennifer Lopez wie, jak uszczęśliwiać bliskich! Jej rodzicielka nie kryła łez wzruszenia.

Jennifer Lopez świętowała ostatnio 75. urodziny mamy, Guadalupe Rodríguez. Z tej okazji zdecydowała się zorganizować dla niej imprezę niespodziankę. Kobieta była szczerze wzruszona pomysłem córki i tym, że bliscy przygotowali dla niej tak piękny prezent.

Jennifer Lopez świętuje urodziny mamy

Jennifer Lopez uwielbia organizować urodzinowe przyjęcia swojej mamie. Zarówno te jak i poprzednie były naprawdę niesamowite. W 2019 roku wokalistka zaprosiła rodzicielkę na scenę podczas jednego ze swoich występów. Kobieta wtedy bez skrępowania tańczyła i śpiewała przed publicznością. Energii i podejścia do życia mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka. Sama J.Lo tłumaczyła później, że to właśnie dzięki mamie stara się czerpać z życia jak najwięcej.

Jennifer Lopez z mamąJennifer Lopez z mamą instagram.com@jlo

Tym razem Lopez zdecydowała się na nieco mniej huczne świętowanie urodzin, bowiem zaprosiła kilkoro najbliższych osób, a dom udekorowała w balony i imprezowe elementy. Pojawił się też automat do gier i wystawna kolacja. Sama jubilatka wydawała się szczerze zaskoczona niespodzianką - w pewnym momencie wzruszyła się tak bardzo, że z jej oczu poleciały łzy.

Mama Jennifer LopezMama Jennifer Lopez instagram.com@jlo

Całym wydarzeniem J.Lo pochwaliła się na swoim Instagramie. Wideo opatrzyła specjalnym podpisem.

Wszystkiego najlepszego z okazji 75. urodzin mojej pięknej mamusi! Tak bardzo Cię kocham. Wszyscy kochamy. Jesteś definicją młodości i ponadczasowości w każdym wieku... Dziękuję za nieskończoną miłość, energię, wsparcie i bycie sobą! Kocham Cię na zawsze - czytamy na Instagramie Lopez.

Jennifer LopezJennifer Lopez instagram.com@jlo

Trzeba przyznać, że wokalistka naprawdę się postarała! 

Zobacz też: Atrakcyjne, znane i po pięćdziesiątce. Aż trudno uwierzyć, ile mają lat. Małgorzata Foremniak i Julia Roberts są z tego samego rocznika

Zobacz wideo Jennifer Lopez pokazała, jak wyglądało jej przyjęcie zaręczynowe
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.